Modem kullanıcı bilgileri eşleşmeme sorunu

Arkadaşlar merhaba int üzerinden gördüğüm kadarıyla son günlerde sık sık yaşanan ve çözümünün henüz bulunmadığı bir sorunla karşı karşıyayım. Modem ve bilgisayara hiç bir müdahalem olmamasına rağmen şuan internete bağlanamıyorum. Bu sorunu yaşayanlar olduğunu gördüm ama nasıl çözdüklerini yazmamışlar. Bilgisi olan var mı ?

1 Beğeni

Bu sabah aynı hatayla karşılaştım, modem hard reset attım vs ancak hala sorunum çözülmedi, işlerimi yapamıyorum kafayı yemek üzereyim

Sistemde ödenmemiş faturanız var mı? Bir de dmye bakabilir misiniz?

Doğru kurulum yaptığınıza emin misiniz?

Evet hocam. Ayarlarda bir değişiklik yapmadım. Bu sabaha kadar sorunsuz bi şekilde kullanıyordum

Hocam aynı durumdayız. Sorun çözülürse sizin için buraya yazarım

Teşekkürler hocam, beklemedeyim ben de bana ulaşıp sorunu çözerlerse buraya yazacağım

Net olarak İstanbulun hangi ilçesindesiniz özelden yazabilir misiniz?

1 Beğeni

Yazdım, ulaşmıştır umarım

Hocam benim sorunum çözüldü.kayıt açtım bir yanıt alamadım ama bikaç saat sonra denedim sorun yok artık bilginiz olsun

Merhaba,aynı sorun bendede var ve düzelmiyor.bence TurkNet den kaynaklanıyor,yalın internet işlemlerini veremediler galiba.

Modemi 20 sefer resetletip yeniden kurdum .duzelmiyor.TurkNet durumula acil ilgilenmeli çünkü her zaman nasıl kurulum yapıyorsak aynısını yaptık.bizlerde sıkıntı yok.TurkNet yine birşeyleri eline yüzüne bulastirdi bence