Modem kargolama

Merhaba. Modemi nakil amaçlı, nakilden sonra 10iş günü içinde kargolayabileceğim söylendi. Modemin yanında bir cihaz daha var, bu cihazı da göndermeli miyim? Üst kattan aşağı daireye taşındık. Taşınırken babam üst kattaki o cihazı almış fakat geldiğimiz dairede de aynı cihaz var. Aldığımız cihazı üst kata mı teslim etmeliyim yoksa nakilde bu cihazı size mi yollayacağım? Bu dairedeki cihazı mı kargolamalıyım veya?

Ontyi diyorsanız onuda teslim etmeniz gerekiyor diye biliyorum

Sanırım ondan bahsediyorum. Alr kata indik ve burada da aynı cihazdan var ama. Daireye özel olabilir mi?

Altyapı Türk Telekom ise ve farklı firma kullanıyorsanız fiber cihazını eski dairenize geri takın, onlar dairenin demirbaşı ve altyapı cihazı bu yüzden sizin bireysel sorumluluğunuzda değil. Sizden cihazı geri teslim etmeniz gerektiği söylendiyse sadece modeme benzeyen routerı (home gateway) geri teslim etmeniz gerekiyor. Yazdığımın aksı bir şey söylense bile dikkate almayın.

1 Beğeni

Bahsettiğim cihazı üst kata geriye teslim edecektim fakat yeni cihaz getirmişler ona. Geri yollayacağım sanırım