Modem iade kargo

selamlar modemi iade ettim ama bana gelen mesajdaki adresle kargo gorevlisinin yazdigi TurkNet adresinde fark var… soyldeim kargo gorevlisine herzaman gonderdigimiz kargo adresi bu dedi … bi sikinti olurmu acil cevap

1 Beğeni

Merhaba,

Aras kargo ya TurkNet e gideceğini söylediyseniz sorun yoktur bence adres de bir tek no farklı belki sistem kaynaklı bir hata olmuştur.

Selamlar @mustafa0646, endişelenmeyin. Bir sorun yok :raised_hand:

cevabiniz için teşekkürler… fatura cikmis bana 169 lira internet arti 100lira kurulum… iptal ettigim halde… ancak 1 gun kullandim

İade süreci otomatik olarak gerçekleşecek. Borç ve Alacak Sorgulama - TurkNet adresinden sorgulama ve işlem yapabilirsiniz :raised_hand:

1 Beğeni

hocam dediginiz gibi borc alacak sayfasindan naktim simdide 469.90 lira borç gözüküyor… galiba ilk ay internet 169.9 lira ve 300 lira kurulum ucreti… oysa 1 ay ucretsiz para iade demislerdi… modemi gonderdim… bide ona borç cikaririlar… galiba ugrascaz baya bakalim

Modemi yasal sürede iade ettiyseniz ücreti tarafınızdan tahsil edilmez.

Merhaba hocam Bende modem gönderdim ulaştığında bilgi veririz dediler 16.03.2023 tarihinde ulaşmasına rağmen bı haber gelmedi teslim alınıp alınmadığını nasıl öğrenebilirim

Selamlar @mustafa01, kontrol sağladığımda modem iade sürecinin henüz sisteme yansımadığını görüyorum. Bununla beraber hangi bir fatura oluşturulmadı. Sorun yaşamanız halinde fatura destek kaydı oluşturabilirsiniz.