Modem İade Hk

Merhabalar. Yaklaşık 8 gün önce aboneliğimi iptal ettim ve 1 hafta önce kadar da modem ve ont cihazlarını kargoyla sms ile gelen adrese gönderdim. Ancak modem ve ont cihazı size ulaştı mı bilmiyorum çünkü 1 haftadır bana aras kargo tarafından herhangi bir kargo takip numarası içeren sms gönderilmedi. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Merhaba, size yardımcı olabilmem için özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı ve kargo takip numarasını yazar mısınız? Kargo takip numarasını bilmiyorsanız firma ile iletişime geçmenizi rica ederim :raising_hand_man:t2:

1 Beğeni

Özel mesaj atmayı bulamadığım için tekrar burdan yazıyorum. Kargo takip numaramı kargo şubesini arayarak öğrendim. Şubedeki görevli kargomun teslim edildiğini söyledi. Ancak müşteri numaramı bilmiyorum 1 hafta önce gigafiberden vdsl internete geçtiğim için.

Kargo takip numaram: 3***********

Kargonuz 11.08.2023 tarihinde tarafımıza ulaşmış olarak gözükmektedir. Sizinle özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Bu konu 9 saat sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.