Modem hat değerlerim

Arkadaşlar merhaba,
Hat değerlerim resimdeki gibi. Paketim fiber 24 mbps. Ama 15-16 civarı alıyorum. Evin içindeki hat eski bir hat. Acaba yenilemem mi gerekiyor veya başka bir sorun mu var yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

hizmet aldığınız sağlayıcının müşteri hizmetlerine durumu iletebilirsiniz. Değerlerde herhangi bir sorun göremedim.

Benim ölçtüğüm doğru değeri vermezmiş. Onların ölçtüğü daha doğruymuş ve sorun yokmuş. Ama 16 mbps fiber kullanırken 2 mbps download vardı 24 yükselttim hala 2 ile indiriyorum. Aynı tas aynı hamam devam ücreti yükseldi sadece :sweat_smile:

Sorun çözülene kadar destek kaydı açmanızı öneririm.

1 Beğeni

Hat değerlerin çok iyi. Ne kötü olması kıskandım resmen :slight_smile: Servis sağlayıcın -sanırım Türk Telekom- 24mbps’lik hız tanımlamış fakat meşhur pandemi yoğunluğundan olsa gerek bu yavaşlığı yaşıyorsunuz.

1 Beğeni

Hayalimdeki değerler hocam. Türk.net e geçmenizi tavsiye ederim.

2mb olarak indiriyorum demişsiniz 2mbit mi 2mb mı orayı bir kesinleştirelim :slight_smile:

Teşekkür ederim cevaplar için :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

:sweat_smile: evet telekom. Şubedeki adamda çok iyi dedi benim kullandığımdan daha iyi hattın dedi. Ama bu kadar övgüye aynı hızda kalmak şaşırtıyor beni :smile: umarım dediğin gibi yoğunluktandır. Teşekkür ederim :slightly_smiling_face:

Maalesef yeni taahhüt yaptım. TurkNet’e çok hevesim vardı. Ama son zamanlarda şikayetlerin arttığını gördüm ve müşteri hizmetlerinin olmaması kaygılandırdı. 2023’e kadar telekomdayım şuan. TurkNet’e geçecek olsam bu hat değerlerimde bozulma olur mu ? Telekomun altyapısını kullanıyor sanırım

Cahilliğim :sweat_smile: 2mbit doğrusu sanırım :joy:

Hocam türk.net e geçiş yapacaksınız portunuz aynı kalacağından bir sorun yaşamicaksınız yerinizde olsam cayma bedeliniz 120 tl nin altindaysa yeni tahüt yapmışsınız TurkNet karşılıyor geçmeniz olacak 1 ay da arkadaşını getirden bedava kullanacaksınız tavsiyem geçmeniz olacak 95 yl ye 100 mbps kullanabilirsiniz. Davet kodunuz eğer arkadaşınız yoksa mesaj yoluya tabi isterseniz iletebilirim.

Hat değerleriniz süper çünkü. Şuan bu intarnette ödediğiniz fiyatı merak ettim doğrusu.

1 Beğeni

106 lira 24mbps’e kadar. Geçtiğimde bir sorun olursa tekrar telekoma dönemem çünkü fiyatlar uçuk şuan o yüzden tereddütte kalıyorum

Hocam sorun yaşamicanıza eminim çünkü 100 mbps alacaksınız. Hat değerlerinizde hiçbir sorun yok ben çalışan deilim benim davet kodumuda kullanmayin önemli deil. Ama hat değerleriniz şunu gösteriyor sorun yaşamayacağınızı. :grinning: Bence cayma bedelinizi bir sorun 120 tl nin altindaysa tük.net karşılıyor diye biliyorum 106 tl yi boşuna 24 mbps ye vermeyin

Bu arada sakın tt yi iptal ettirmeyin geçiş yapacaksınız. eğer geçiş yaparsanız bu sayede değerlerinizde aynı kalacak. Benim hat 35 mbps destekliyor 85 tl ödüyorum sorunda yaşamadım siz 24 mbps ye 106 tl yani bir düşünmek lzm .

Müşteri hizmetlerinden öğrenip dönüş yapayım. 2 hafta oldu olmadı yeni taahhütü yapmam

Size form üzerinden mesaj atiyorum hocam ben size tüm yollari anlatayim. Tabi isterseniz burdanda devam edebiliriz.

23 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.