Modem hat değerlerim nasıl

arkadaşlar nasıl sizce?

Değerlerin harika snr margininde süper gözüküyor

yorum için teşekkür ederim ama şöyle bir durum var kablolu test yapma şansım yok wifiden test ettiğimde 35 ve 50 mbps arası oynuyor 73mbps altyapım var modemden kaynaklıyor olabilir mi bu durum

1 Beğeni

2.4ghz üzerinden bağlanıyorsanız aldığınız kablosuz hızları normal.

yani değerler gayet iyi 2.4ghz ve wifi olduğu için böyle anladığım kadarıyla kablolu test yaparsam tam kapatiseyi görürüm o zaman doğru mu

Kabloyla veya 5ghz destekleyen bir modem alırsanız o zaman tam hızı alabilirsiniz evet.

anladım teşekkür ederim bilgilendirme için çünkü ben sıkıntı var diye düşünüyordum meğersem yokmuş kablolu test etme şansım malesef yok ama içim rahatladı en azından

1 Beğeni

anladım kullandığınız veya önerebileceğiniz var mı peki

TurkNet sağlamamışmıydı modemi?

Hayır TurkNet’in modemini kullanmıyorum

Düşük bütçeli bir şey arıyorsanız xiaomi gibi markaların 5ghz destekli routerlarından alıp modeme ethernetle bağlayıp kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Kendi modeminizi kullanıuyorsunuz ozaman,ben önermeme taraftarı olucam,ben TurkNet in mülkiyetinde yerel sağlayıcının gönderdiği tp-link archer-C4v (ismi bu olması gerek) router ile kullanıyorum 5ghz bantta 112 download 8-9 upload alıyorum.

tavsiyeniz ve desteğiniz için teşekkür ederim

1 Beğeni

Rica ederim.­­­­­­­­

1 Beğeni

evet öğrendiğim kadarıyla 2.4 ghz ve kablosuz olarak kullandığım için tam kapasiteyi alabiliyormuşum sizin bu kullandığınızı arattım internette ama karşıma çıkmadı sonuç olarak isimden emin misiniz

Pardon archer-c5v miş 4 demişim

fiyatı benim için biraz uçuk geldi ama sanırım piyasada modemler bu fiyatlarda

Evet modemler aşırı pahalı iyiki altyapım ftth yoksa modemi satın almak için para biriktirmek zorunda olurdum

neyse eskiden tt’nin 16mbps kullanıyordum şimdi altyapım 73 mbps wifiden 40-50 yi görüyom benim için çağ atlamak gibi oldu

Güzel adlsden vdls ye geçmek umarım yakında fiberde kullanırsınız.

1 Beğeni