Modem Hat değerlerim çok iyi istediğim hızı alamıyorum

Modem arayüzünde ki bilgilere göre ortalama hattım 90 mbitleri kaldırıyor diğer snr ve zayfılık değerleri de çok iyi fakat TurkNet Online İşlem Merkezi de 50mbitlik paketten başka pakete geçiş yok 50lik pakete geçtim hızı alıyorum fakat hattım daha fazla destekliyor üst paketlere geçmek istediğimde TurkNet Online İşlem Merkezi de işlem yapamıyorum destek talebi oluşturuyorum geri dönüş hattınız kapasitesi bu kadar oluyor diyorlar.
internet kesintilerinde türktelekom tarafından atılan görselde de maximum hız ve mevcut hız değerlerim var neredeyse iki katı ama bir sonuca varamıyorum ne yapmalıyım üst pakete geçiiş için.
Kendi Modem SSim:

TurkNet mesajlarında ki Türktelekom verileri:

Ben kampanyami degistirmek istiyorum bolumunden destek kaydi acip 10 tl fark ile 100 mbps lik pakete gecmek istiyorum diye kayit açtım paket degistirme secenegi sonra geldi ordan basvuru yaptım

Degerler yukaridaki gibi gecis acarlar mi ben kac kere yazdim hrp olumsuz donduler belki 15 kere kayit acmisimdir ne yapmaliyim

Netspeed extranet gibi altyapı sorgulama sayfalarında ne çıkıyor max hız

hocam benim adresimde altyapı çıkmıyor ben kabloyu direkten eve kendim çektim porta bağlantıyı ben yaptım altyapım adres olarak cadde sokak seçiyorum fakat ya numaram gözükmüyor numara gözüktüğü zamanda altyapı yok deniliyor ama şuan 50mbitlik paket kullanıyorum buna ek olarakda hattım dahasını destekliyor

Hattınız destekliyor olabilir ama telekomun altyapıya ne kadar verebildiği de önemli destek kaydına hat değerlerinizi de eklemiş miydiniz

daha yeni donanımhaberde teknik destek kısmında 88mbit alabildiğimi ilgili arkadaşa ilettiğini geri dönüş sağlanacağını söylediler galiba çözülücek

1 Beğeni

Umarım olumlu bir yanıt alırsınız

1 Beğeni

Umarim daha beklemedeyim hic bir sey net degil yani

1 Beğeni

ben yeni olup pek anlamadigim icin destek kaydini sık sık kopma yaşıyorum diye açıp bunu yazmıştım
Buna karşılık ekipleri yonlendiriyoruz problemi kontrol etmeleri icin diye dönüş oldu
Daha sonra kampanya mi degistirmek istiyorum u buldum ordan açmıştım ondan sonra olumlu donus yaptılar

hat degerlerim de bu sekildeydi .
Biraz üstünde dur bence yükseltirler benim izledigim yolu izle belki işe yarar

Pesine dustum 15gundur kovaliyorum ins cozume kavusucaz donanimhaberde olumlu donus aldim yukarda paylastigim gibi insallah cozumu bekliyorum suan

Problemim DonanımHaber TurknetDestek ekibi Erhan Bey tarafından çözüldü hat hızım 100mbit e tanımlandı kendisine teşekkürü bir borç biliyorum çok yardımcı oldu …