Modem hat değerleri VDSL, Speed testde ADSL

Fayda etmedi, bu konu internet aleminin deep webi olabilir. Hatta gelen hız 40mbps, modeme gelen eski hat değerleri

Merak konusu, moderatör hocamız aynı şeyi demiyor. Gerçekten ilginç

Peki sorun kablosuz internet üzerinde de var mı?

Evet, ADSL eski hız geliyor. Birebir eskiden aldığım hız geliyor, 1mbps bile oynama yok

Umarım sorun çözülür, sinir bozucu. Çünkü sistemde aldığım görünüyor ona göre cevap veriyorlar. Ne sorunlar var harbiden…

Israrla aynı şeyi söylüyorlar. @EFG yardımcı olur musunuz?

Kayıt açıksa tekrar tanım sil ekle yapmalarını söyler misiniz mümkünse o teknik personele. Size özelden de yanıt verdim.

1 Beğeni

Kendilerine mesajı ilettim, ilginiz için teşekkür ederim

1 Beğeni

Sorun devam ediyor. @EFG yardımcı olur musunuz? @ModeratriX in dedigi şeyleri temsilcilere söylememe rağmen hala hattı yenileyip duruyorlar.

Kendi modemini götürüp denedin mi hiç

sorun aynı devam ediyor. hatta gelen sinyal net ADSL. eskiden aldıgım hız. upload birebir aynı. sadece modeme gelen değer VDSL. speedtest de değişen bir şey yok. 8db da 40mbps gorunuyor. sağlıklı şekilde gelmesi gerekirken sanki kısıtlama var. @ModeratriX destek oldu sağolsun bana. yoksa açıklanması zor bir problem

Arkadaşlar sorun çözüldü. ilginç şekilde modemi sıfırladıktan sonra sorun çözüldü. fakat modem hat değerlerinde VDSL yazmasına rağmen hız gelmiyordu. bende modemi sıfırlayıp tekrar deneyeyim dedim. gerçekten çok ilginç bir serüven oldu. @ModeratriX desteğin için çok teşekkür ederim. sorun çözüldü. gerçekten rahatladım.

eski hız

image

yeni hız

image

4 Beğeni

Sorununuzun çözüldüğü sevindim.

Modeminizi sıfırlayıp tekrardan kurulum yapmanızı daha önceden yazdım diye hatırlıyorum fakat yazmayı unutmuşum. :frowning:

3 Beğeni

sonradan aklıma geldi maalesef benimde

1 Beğeni

Yapmanız gekeren ilk işlemi en sonunda yapmışsınız :slight_smile: Sorununuzun çözümüne sizin kadar sevindim :smiling_face_with_three_hearts: Bu süreçte size destek olan @ModeratriX’e de çok teşekkürler :pray:

1 Beğeni

İzninizle konuyu kapatıyorum.