Modem hakkımda bilgi

Modemim ne zaman gelir kargoya verildi mi nasıl takip edebilirim internetim ne zaman olur 3 gündür bekliyorum nerdeyse bi haber yok

1 Beğeni

ikinciye konu açmana gerek yoktu. görebiliyorum :slight_smile: hg bu arada

1 Beğeni

Teşekkür ederim hiç anlamıyorum kusura bakmayın yeni müşterinizim konu hakkımda bilgi edindim tekrardan kusura bakmayın iyi çalışmalar kolay gelsinnn

1 Beğeni

sorun değil. istersen herşeyi baştanda anlatırım. iyi kullanımlar dilerim. sorun varsa her zaman yaza bilirsin.

2 Beğeni

Merhaba bugün kuruluma geliceklerdi acaba ne zaman gelirler erken gelme gibi şansları varmı

Sabret 8.30 dan sonra. İş ler başlıyor. Bu gün gelme ihtimali olabilir. Tam bilemem

1 Beğeni

Birley sorsam ben öğrenciyim online derslerim var kurulum yapmayı denedim fakat wan bağlantısını anlayamadım onu ben kendim yapabilir miyim acaba?

iOS için Outlook uygulamasını edinin

Fiber mi var evde :slight_smile:

1 Beğeni

Bilmiyorum ki hiç anlamıyorum pek fazla adresi kontrol ettiğimde 100 mbps çıkıyor

Çok şanslısınız. Fiber var diye yazı çıkıyor mu sorgulayınca

1 Beğeni

Wan bağlantısı router cihazlarda oluyor dostum.
Wan bağlantısı üzerinden giriş yapılacaksa gpon cihazı la birlikte gerekiyor .

Fiber alt yapı var demektir.

1 Beğeni

Sanırım ben yapamicam modem kurulunu yaptım ama interneti bir türlü yapamadım

Fiber varsa bu gpon cihazı falan ek ücret alıcaklar mı

Ücretiz gpon ve router :slight_smile: şöyle diyim gpon cihazına bağlantı yapmadığın sürece internet gelmez.

İnce bi kablo içinde cam geçiyor. onun özel makinayla soyup. gpon bağlıyorlar onu sen yapamazsın. onun üstünde wan bağlantısı var ordan routerin wan bağlantısına bağlıyorlar . Sonra sana internet geliyor fiber budur.

Adamlar gelip yapması lazım. Elinden birşey gelmez. Kılcal kablo

1 Beğeni

Kaç gündür ilgilendiğiniz için anında mesaj attığınız için size çok teşekkür ederim inşallah bugün gelicekler umarım erken gelirler siz beni iyice heycanlandırdınız :sweat_smile:

1 Beğeni

Vdsl bağlantısı yapacaklarsa. Bilemem ondada aynı hız alacaksın. Sen wan bağlantısı dediğin için fiber var diye tahmin ettim.

İnanın bilmiyorum ama iki türlüde hızlı daha önce oturduğum yerde 16 ydı şimdi 100

1 Beğeni

VDSL altyapı ise modem kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğiniz zaman kurulum tamamlanması gerekiyor. Modem marka ve modelini internette aratarak TurkNet videoları üzerinden nasıl kurabileceğinize bakabilirsiniz. Video yok ise ekibi beklemelisiniz.

1 Beğeni

Kurulumu yaptım modem çalışıyo fakat internet yok

1 Beğeni