Modem geldi internet yok

8 ekim cuma günü öğle saatlerinde modem geldi ama hala internetim aktif olmadı arıza kaydı oluşturdum fakat müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum bunun sebebi ne olabilir

Modeminizde DSL ışığı yanıyor mu?

1 Beğeni

Modem kurulumsuz şekilde geliyor. Arkadaşım değişmek istedi modemi. Bende test amaçlı bakayım dedim. :blush: ipv6 bakacam daha sonra

Merhabalar, tüm süreçlerinizin takibini hızlıca Online İşlemler - TurkNet üzerinden açtığınız kayıtla takip edebilirsiniz. Açtığınız kaydın içerisini güncelleyip yeni detay eklediğiniz zaman arkadaşlarım size geri dönüş yaparak konu hakkında yardımcı olacaklardır.

bugün an itibariyle geldi internetim ama 100mbit alabilirken 10mbit alıyorum şimdi de

Modem hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

1 Beğeni

zte zxhn h298a modemim bu bulamadım hat değerlerini

O modem fiber bu yüzden hat değerleri olmaz 10mbps almanızın sebebi kilit olmasıdır TurkNet 'e destek talebi açınız daha önce birkaç kişide de böyle olmuştu.

Müşteri numaranızı benimle özel mesaj üzerinden paylaşırsanız size bu konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Tekrar hız testi yapar mısınız? Biz gerekli işlemlerimizi arka planda tamamladık. Testinizi yaparken kemerinizi bağlamayı unutmayın :rocket: Ekran görüntüsü bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Şu an evde değilim maalesef ama iddialı konuşuyosanız düzelmiştir diye umuyorum

Siz eve geçtiğiniz zaman kontrol edin. Saat kaç olursa olsun bize buradan yazın. Sizden haber bekliyorum.

çok teşekkür ederim söylenen hızı alıyorum

2 Beğeni

Keyifli kullanımlar dilerim :pray:

1 Beğeni