Modem ceza bedeli

Merhaba. Ben yeni evime taşınırken internetimi taşımak istedim ve modemi TurkNet’tr belirtildiği koşullara uygın olarak 1ü gün içinde kargo aracılığı ile yolladım. Fakat 3 ay kadar sonra faturama ceza bedeli yansıtıldığını gördüm. Teknik destek için beni arayın butonuna bastım defalarca fakat dönüş yapılmadı. Kargo takip no istendi mesaj kısmında fakat ben aylar öncesinin kargosunun takip nosunu elimde tutmuyorum doğal olarak. Bugün internetim kısıtlandırılmış ben dönüş beklerken. Üstelik normal faturamı ödemiştim sadece ceza bedelini ödemedim görüşme yapacağım için. Boşu boşuna cezayı ödemek zorunda kaldım. Üstelik bu ceza kaç ay daha gelecek onun hakkında da bir bilgim yok. İnterneti ilk yaptırırken gazi çocuğu olarak da indirimden faydalanacağım söylenmişti fakat sonradan sadece gazi adına hu indirim geçerli olduğu söylendi. TurkNet ile yaşadığım ikinci sorun bu.

Selamlar @esrakrbyr, kargo firması ile görüşerek takip numaranıza ulaşabilirsiniz. Numara olmadan işlem yapılması maalesef mümkün olmuyor. Firma ile görüşüp takip numaranızı öğrendikten sonra buradan benimle paylaşırsanız yardımcı olmak isterim.