Modem Buluşmuyor - VDSL

modem kurulumu yapmama rağmen halen hattım ADSL gözüküyor. modem sitesindede ‘‘Mevcut DSL modulasyon türü olarak ADSL kullanılıyor. VDSL bağlantısı devre dışıdır.’’ yazıyor
Çözümü nedir acaba? Şu an modem kurulumu yapsam dahi böyle gözüküyor

paketim de bu ;

Ayrıca teknik bilgiler kanalı da böyle gözüküyor ;

Ayrıca normal de şu an bu hatta VodafoneNet 8 MBPS ADSL vardı,Beyaz modem takılıydı.Ben 2. El aldığım VDSL2 modemi aynı hatta takıp modem kurulumunu doğru bbir şekil de yaptım. Bina girişindeki ankastre kutusuna baktığımdada adıma etiket bırakılmış gözüküyor.
Modem Panelinde de gözüken durum bu
image

1 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj yoluyla iletişime geçiyorum :handshake:

1 Beğeni

Merhaba, modeminizin marka ve modelini öğrenebilir miyim? Modeminizin arayüzüne baktığım zaman TP-link modem gibi görünüyor eğer TP-link ise modeminiz Root işlemi daha önceden uygulandı mı modeminize?

Hayır bilmediğim için root işlemi uygulanmadı.Sadece fabrika ayarlarına çevirip kurulum yaptım.
Modelim TP-link Model No. VN020-G2u

1 Beğeni

Tekrardan merhaba, modem ayarları için özel mesaj olarak benimle iletişime geçer misiniz?

Ayni sorun bendede var. TP link modem VDSL buluşmuyor ama adsl olarak internete girebiliyorum. Sorun ne olabilir ?

1 Beğeni

Merhaba, @cmcby modeminiz ADSL olarak giriyorsa sinyaliniz VDSL olarak verilmemiştir. İsterseniz destek kayıt açın destek ekibi kontrol etsin, size geri dönüş sağlarlar.

1 Beğeni

Merhabalar, paketinizi ve diğer detayları kontrol edebilmem adına özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletirseniz sevinirim :raising_hand_man:

Teşekkürler halledildi

1 Beğeni

Rica ederim, keyifli kullanımlar :pray:

Çözüm.