Modem buluşmuyor vae kapalı

Fiziksel durum vae kapalı gözüküyor ve modem buluşmuyor olarak gözüküyor bunun çözümü nedir tüm internet ışıklarım da yanıyor onda bir problem yokta? vae kapalı ve modem buluşmuyor olarak gözüküyor saha ekipleri yollancak dediler ama kimsenin baktığı yok.

Şu anda internetinizi kullanabiliyor musunuz?

hayır maalesef kullanamıyorum

Destek kaydı oluşturulduktan sonra saha ekipleri gelecek ise 48 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapıp randevu oluşturacaklardır. Bu süre geçmesine rağmen randevu oluşturulmadı ise durumu destek kaydı üzerinden bildirmelisiniz.

sanırım 3 gün oluyor hala geri dönüş yapan olmadı bugün tekrar arayacaklarını söylediler ama kimse aramadı. modemimin tüm ışıkları yanıyor teknik bilgiler de ise online gözüküyorum ama internete bağlanmıyor hızım ve vae durumum kapalı gözüküyor.

Modemin bütün ışıkları yanıyor fakat internete girmiyor ve OİM’de “modem buluşmuyor” ve “VAE Kapalı” yazıyor. Peki, hat değerlerinizi ve IP numaranız gözüküyor mu yani IP tanımlı mı modeminize? Modem ışıkları hepsi aynı renk mi, resim paylaşır mısın? Diğer cihazlarla internete de çıkmıyor değil mi?