Modem arayüzüne giremiyorum

Merhaba, dün TurkNet’e geçtim ancak modem arayüzüne giremiyorum. kullanıcı adı admin, şifre yerine modemin arkasında yazan şifreyi giriyorum ancak ‘‘the username or password is not correct or locked.’’ diye bir hata veriyor. sorun ne olabilir?

@moderators + @tnetwork

Merhaba,
Modeme reset attıktan sonra arkasındaki şifreyle giriş yapabiliyor olman gerekiyor.
Modem arkasında reset tuşu mevcut ona basılı tuttuktan sonra bırakırsan modem kendini sıfırlayacaktır.

Yok hocam olmuyor, aynı hatayı veriyor

Yakın zamanda yazılım güncellediniz im? b2_f0 sürümü mü kurulu modemde?

hiç giremiyorsa direk garantiye göndermesi gerekiyor.

yok hocam hiçbir şey yapmadım, ekip geldi modemi değiştirdi 24 saat boyunca girmeyin arayüze dendi, 48 saat sonra girmeye çalıştım yine aynı hatayı veriyor

modemi değiştirdiler yine sorun devam ediyor

Sıfırlayınca yine mi giremiyorsun.
Modemin arkasındaki ince düğmeye basılı tut bırakınca ışıklar sönecek arkasındaki etiketle girebilmen gerekiyor.

Modem etiketinde yazan kullanıcı adı ve şifreyi doğru girdiğinizden emin misiniz :flushed:

eminim, defalarca denedim yok girmiyor

yaptım hocam yok yine girmiyor

Merhaba modeminiz zyxel 3625 veya 8623 serisi bir modem ise modemizde oluşan bu sorun yazılımsal bir hatadır ve sizin yapabileceğiniz birşey yoktur. Siz vereceğim numaradan Zyxel Türkiye destek hattını arayarak durumunuzu belirtin onlar sizi yönlendirecektir. İyi günler dilerim.

444 1 759 Zyxel Türkiye destek hattı

EMG5523-T50B yazıyor

Bunun yazılımını farklı bir cihazın yazılımı yükleyince oluyor, o yüzden giremiyorsun.
Sana verilen cihaz ne 3625 ne 8623 farklı bir yazılımı olabiliyor, kaç defa söylesekte 3 modemin yazılımları farklı olabiliyor. Hepsi aynı görünüşe sahip diye bir birilerinin yazılımlarını yüklüyorlar. Farklı bir cihaz vereceklerdir yada yazılımını değiştirmek için uğraşacakdır bilemiyorum.

Modemi değiştirmeye geldiklerinde ben evde yoktum, evdekiler sadece modemin değiştiğini söylediler arayüze girmeyi test etmemişler, 24 saat boyunca girilmesin yazılım güncellemesi olabilir falan diyip gitmişler. bir daha arayacağım müşteri hizmetlerini sanırım