Modem Alacağım

Arkadaşlar evime TurkNet interneti sonunda bağlantıyorum ama vdsl modem almam lazım önerileriniz nelerdir ?

Bütçe 150TL

Bir kaç araştırma yaptım ve tplink modem önermiyorlar nedeni nedir acaba.

1 Beğeni

Airties air 5650 bakabilirsiniz.

1 Beğeni

250 tl civarına çıkarabilirseniz daha iyi olur bence. zira o fiyata alınacak modemi kablosuz performansı iyi olmayabilir. ha kablolu kullanacam diyorsanız o ayrı. :slight_smile:

o bütçeye 2. el almak istiyorsanız o da ayrı bir konu :slight_smile:

1 Beğeni

2.el düşünüyorum hocam ama net bir model belirlemek lazım ona göre bakicam 2.eli

1 Beğeni

Hocam 350 TL bu butcemin çok üstü

DH Forum konu aç istersen 2. el omni dsl satan varsa verebilir. Genelde bir üst modele yükseltmek isteyenler olabiliyor.

1 Beğeni

Eyvallah hocam sağolasın

Bulabilirseniz ASUS DSL N16 adsl/vdsl modem alabilirsiniz. İleride taşınma durumunda veya yükseltme durumunda adsl uyumlu olması da avantaj. Şuan kullandığım modem ve çok memnunum. Sıfır fiyatı teknosada indirimde ve 299 tl ikinci el fiyatı olarak 200 civarı bulabilirsiniz sanırım. https://www.teknosa.com/asus-dsln16-ewan-vpn-ebeyn-kontrolu-desteklivdsladsl-fiber-modemrouter-p-125430575?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.89.1

Yüksek hiz ihtiyaciniz varsa Keenetic omni ve extra ya bakin. 35 paketi bana yeter diyorsaniz arkadaslarin önerdiği modemler işinizi görecektir.

Sağolasın hocam eyvallah

1 Beğeni

Eğer sorun yaşamamak istiyorsanız asus ve tp link’den uzak durun yalnızca keenetic markasına bakın derim
ben hem asus hem tp link’in çoğu modemini test etme imkanım oldu onlara modem demeye bin şahit ister tam anlamıyla çöp.

2 Beğeni

Hayatında kaç tane modem markası biliyorsunuz da böyle bir kanıya vardınız?

1 Beğeni

Tecrübe diyelim çoğu markayı kullandım.

1 Beğeni