Mobil uygulamalarda bağlantı problemi

Bilgisayardan herhangi bi sitede sorun yaşamazken telefonda gerek twitter gerekse pinterest gibi bir çok uygulamada geç bağlantı resim video vs gibi verilerin yüklenmediğini görüyorum. Güvenli internet açık değil bu arada telefonumda xiaomi redmi note 9s. Forumda bu hatayla karşılaşan bir çok başlık açılmış fakat çözüm göremedim ipv6 üzerinden bi muhabbet dönmüş aşağıya bi siteden yaptığım test görüntüsünü de koyacağım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok teşekkür ederim şimdiden

Merhaba, bu sorun sadece mobil cihazınızda mı var?

Ağa bağlı tüm cep telefonlarında oluyordu check sitelerinde ipv6 aktif olmamasına rağmen modem ayarlarda aktif di kapadım sorun anında çözüldü

2 Beğeni

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

2 Beğeni

İncelik gösterip yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim efenim iyi geceler :slight_smile:

2 Beğeni

İyi geceler. :slight_smile:

IPv6 tanımlı olmayan internet paketlerinde IPv6’yı modeminizde aktif ettiğiniz zaman sorunlar yaşanabiliyor şahsen bende yaşamıştım yani interneti yeniden başlattığım zaman gerektiğinden uzun sürüyordu erişime açılması.

Aslında telefonuma şu mesaj geldi diye umutlanmıştım ama tüm TurkNet userlarına gelmiş sanırım

İşin garip yanı default olarak açık gelmiş sanırım ben ayarlar ile oynamadım

Mail olarak bu mesaj geldi mi?

evet hocam gelmiş

Modeminizin marka ve modelini öğrenebilir miyin?

Mesajlardan yola çıkarak hattınıza IPv6 tanımlanmış gibi görünüyor.

zyxel vmg3625-t50b turknetin modemi

Modeminizi güncellemeyi deneyin, eğer sorununuz çözülmezse online işlemler üzerinden destek kaydı oluşturun ve yaşadığınız sorunu anlatıp sorununuzu iletin eğer IPv6’yı kullanmak istiyorsanız.

tamam hocam güncelleyeceğim birazdan teşekkür ederim

1 Beğeni

77 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.