Mobil tarifelere yüzde 52.5 zam!

1 Beğeni

en iyi mobil operatör turkcell

1 Beğeni

hocam iyi ama çok pahalı :smiley:

turkcellde 20 gb üzeri bir internet kullanımlı tarifede ortalama 160 tl filan şuan ama ben çok normal buluyorum artık hiç bir zam haberi beni yadırgatmıyor çünkü devletin denetimi diye bir şey kalmadı açıkcası bu zamlara mantıkta aramamak lazım kahve dünyası 250 g filtre kahvesini kendi şubelerinde 82 liraya satarken hakmar markette 32 liraya satın alabiliyorsunuz ve sürekli devamlı stoklu bir ürün yani burda 32 liraya satanda kar elde edebiliyor fakat sorun şu devlet 82 liraya satana serbest piyasa modeli yüzünden izin veriyor haliyle normalde kazanmasını sınırlamak halka destek olmaktansa bu sınırı kaldırıp bizi özel şirketlerin insafına bırakıyor özel şirketlerde acımıyor tabi bir şey olmaz bize koymaz biz 25 tl bir kilo domatese para veren milletiz :smiley:

2 Beğeni

vodafone’da 20 gb+ sınırsız sosyal medya+müzik+iletişim 89 TL’di ama çekim konusunda çok kötü hiç çekmiyor.

5 Beğeni

En azından bizim burda çekiyor. Her şehir aynı değil. Game için ek paket var sınırsız YouTube için izle izle miss gibi full takılıyordum köyde adamlar bakıyor 100 GB geçiyordum paket sunmaya çalışıyorlardı çok kullandığım için yok kalsın diyordum. :d. Game ek paketi sevdiğim güzel ek paket zaten diğer uygulamalar yemiyor internet 50 TL yapsalar bile o paketi alırım internet olmadığı zamanlarda

2 Beğeni

Turktelekom aile paketi kullanıyorum. 4 kişi eşim, annem ben ve annem 125 TL 15 GB internet aile içi sınırsız

1 Beğeni

Türkcell kişiye özel paketler sunuyor. 35 gb internet 1000 dakika 1000 sms 95 tl civari ödüyorum

1 Beğeni

telefon kullanmak 2000 öncesi gibi yine zenginlere özel bir lüks olacak bu gidişle.

Hocam faturasizda belli bir süre kalinca indirim sunuyor sanirim degilmi?

Benim evin orda :smiley: hiç çekmiyor şebeke dışı direk istanbulun göbeginde hemde

1 Beğeni

evet
havuz gibi ortak kullanım

1 Beğeni

Şimdi Turkcel faturalıda yapboz diye bir kampanya çıkmış güzel bir düzenek yapmışlar bakmanızı tavsiye ederim

rica ederim, bilmiyorum bize bu paket yetiyor

1 Beğeni

Şuan 1 senedir kullandigim 37.5 tlye prime eksper tarifesinin taahutu bitecek 1 aya
Bana gb ayni dk 2000 olmus sms sinirsiz olmus tt ici sinirsiz sbit hatlar sinirsiz paketi 71.50 diyorlar bakalim red ettim daha bekleyecegim 55 60 a gelirse alacam.

TT ucuza vermez ise 55 60 gibi fiyata paraya kiyacagim şundan almayi dusunuyorm.

Diger seneler indirim alma inanciyla

Bimcelli tavsiye etmem gunumuzde hergun artan fiyatlar gelen zamlar bimcell de taahutsuz hizmet verdigi için zamlara açik her an 10 20 tl zama hazir :blush:
Biraz daha sabirla beklemeni tavsiye ederim Tarkaninda dedigi gibi o çicekten gunler çok yakinda :))

1 Beğeni

Ptt cell mi önerilir mi

1 Beğeni

Pttcell zaten Turktelekomun altyapisini kullaniyor neredeyse ayni herşeyi çekim gucu internet hizi hizmet kalitesi birebir sadece sen faturani pttye oduyorsun tek fark o