Mgm sitesi acılmıyor

merhaba. garip bir şekilde hiçbir cihazda meteoroloji genel müdürlüğü sitesi acılmıyor. sorun ne olabir? www.mgm.gov.tr

https://mgm.gov.tr/ başına www yazınca çalışmıyor.

Ankarada sorun var galiba. Bazı sitelerdede sorun var. Turknette de hız sorunu var. Yavaş yavaş düzeliyor.

DNS olarak 1.1.1.1 kullanıyorum şu an bu bağlantı üzerinden sorunsuz erişim sağladım.

Bu bağlantı ile de direkt Ankara ilinin hava durumuna ulaştım.

Ben sizi bir yere etiket yaptım müsaitseniz bakarsınız diye kaç saat oldu görmediniz merak ettim @ModeratriX

1 Beğeni

Bende açılıyor. Şu sıralar hava durumu çok hareketli olduğu için sunucu yükü kaldıramıyordur. 2 saat içinde hiç açılmıyorsa bir sorun var demektir.

1 Beğeni

Merhabalar, bu ve buna benzer sorunları yaşıyorsanız bize hızlıca OİM üzerinden bazı sayfalara erişemiyorum kategorili bir destek kaydı açın. Arkadaşlarım hizmetinizi ve hat detayınızı arka planda kontrol ederek size yardımcı olur ve çözüm üretirler.

herkese tesekkürler arkadaşlar. sağlık problemi nedeniyle dönüş yapamadım. google dns girerek çözdüm. lakin neden daha önce oto dns ile sorunsuz girdiğim siteye erişemedim ilginç.

2 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim. Anlık bir kesinti veya yoğunluk nedeniyle olmuş olabilir.

@mrt, sorununuzun giderilmesine sevindim. Farklı bir durum ile karşılaşırsanız bana özel mesaj üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.