Merhaba gigafiber altyapısı nerelerde var?

merhabalar bursada oturuyorum yakın zamanda taşınmayı planlıyorum.gigafiber olan bir yere taşınmak istiyorum nereden bakabilirim acaba gigafiber bölgelerine?

Merhaba, öncelikle sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız :slight_smile: İsterseniz altyapı sorgunuzu
İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.
Şu an için GİGA Fiber sorgumuz ne yazık ki yok.

1 Beğeni

2022 yılı içersinde başlanacak olan gigafiber hizmeti ne zaman projesi bitip çalışmaya geçilir herhangi bir ilerleme yokmu sorduğumuzda sadece 2022 yılı içersinde gelecek diyorlar , bir zahmet proje ekibi yetkilileri duysun sesimizi bu Sakarya/Adapazarı ilçesi Sakarya mahallesi bölgesi olarak gerçekten sizin firmaya geçmek istediğimizde arıza var yada alt yapı kaldırmaz diye firmanıza geçemiyoruz önü kesiliyor telekom ekibi gerçekten çok saçmalamaya başladı gigafiber hizmetini ne kadar erken getirirseniz bizim için çok büyük bir keyif ve kurtuluş olur telekom camiasından.

1 Beğeni

Mesela adres kontrolü değil de bölgesel bazlı kontrol yapılabilse. Elimizde adres indexi olmadığı için adresten kontrol ederek gigafiber binası bulmamız imkansız değil mi?