MBs bir anda düştü

3 gün önce abonelik başvurumu yaptım alabilecegim hız 82 MBs hız olarak gösterirken bugün 14 MBs hıza düşmüş gözüküyor alt yapı sorgusunda binamdaki diğer daireleri sorguladığımda 82 MBs gözüküyor ve daha düne kadar benimde 82 MBs hız gözüküyordu yardımcı olurmusunuz can sıkıcı bir durum

Problem yok ayni durumu bende yasadim sebebini bilemiyorum ama ilk ne hiz gosteriyorsa o hizi aliyorum takilmaniza gerek yok yarin oburgun sorgulayin normale donuyor

Modeminizi kapatıp açmayı deneyin yeniden bağlandıktan sonra sorun devam ederse online işlemler üzerinden destek talep edebilirsin

O 82’lik vdsl portu sana verdikleri için sistemde satışa kapanıyor o yüzden adsl portun görünüyor ama senin abonelik açıldıktan bir süre sonra başka yere geçebilmen için sistemden satışa tekrar açılır o zaman 82 görünmeye devam eder.

1 Beğeni

Merhaba @Cememos1501, müsait olduğunuz zaman kablolu bir şekilde bağlantı kurup hız testi yaptıktan sonra ekran görüntüsünü benimle paylaşır mısınız?

Sizinle özel mesaj üzerinden de iletişime geçmiştim. Oradan da bilgilerinizi iletebilirsiniz.