Mahalleye gelen fiber hat

Merhaba, Evimin bulunduğu sokağa resimde ki gibi kutu koyuldu kutu benim evime 30-40 metre mesefade . Bu kutuya kablo ise 100-150 metre mesafede fiber altyapıdan geliyor. Alt yapı sorgulaması yapınca TurkNet üzerinden hiç bir sonuç alınamıyor fakat türk telekom üzerinden sorgulama yapılınca kutunun koyulduğu bina hiperinternet alt yapısı var görünüyor. Oturduğum ev ise tek katlı bir ev şuan adsl üzerinden internet alıyorum, fiber başvurus yapsam bu kutu üzerinden evime internet bağlanır mı ?

Selamlar @recep1, foruma hoş geldiniz :raising_hand_man: Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? bağlantısı üzerinden kayıt oluşturursanız inceleme ve işlem sağlanır :handshake:

Sizin apartmana fiber kutusu konmalı yani bu kutudan bir kablo sizin binanın içine çekilip bina içind fiber dağıtım kutusu konmalı bizim sokağada koydular bundan ama sadece iki binaya çektiler kablo Türk Telekom eski binalara çekmiyoruz dedi bana bende bizim bina yeni sayılır dedim rica minnet çektirdim