M247 Ltd Servis Sağlayıcı Sorunu

Merhaba;

Hattımda 1 haftadır yavaşlama sorunu yaşıyorum. Konuyla alakalı teknik destek bıraktığımda sorunum düzeliyor ertesi gün yine aynı sorunla karşı karşıya kalıyorum. Kendi izlemlerimde test ekranında servis sağlayıcısı TurNet yazdığında herşey normal ama M247 Ltd yazdığı zaman internetim 8 mb/s çıkış yapsada internet çok yavaş normal değerlerim 65 -75 mb/s servis sağlayıcı ile ilgili ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Teknik Bilgilerimde aşağıdaki gibidir. İkinci fotoğraf ekleyemediğimden copy / paste yaptım

|Devre Numarası|**********|
|Durum|Kullanıcı 15 saat 25 dakika ONLINE|
|Fiziksel Durum (VAE)|AÇIK|
|Santral|GÜNDOĞDU-145|
|Modem Buluşma|Modem Buluşuyor - VDSL|
|İndirme Hızı|77.39 Mbps|
|Yükleme Hızı|7.99 Mbps|

Merhaba, hız testini kablolu olarak mı yapıyorsunuz eğer kablosuz hız testi yapıyorsanız daha doğru sonuç alabilmek açısından kablolu olarak hız testi yapmanızı önerebilirim.

Son olarak, modeminizin arayüzüne giriş yapıp bizimle DSL değerlerinizi paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Test yaparken hep aynı sunucuyu seçerek yapın testi. Telefonunuza nperf uygulaması yükleyerek modem yanında kablosuz test yapıp doğrulama işlemi yaparsınız. Aynı şekilde farklı bir internet tarayıcısı ile de denemenizi tavsiye ederim.

1 Beğeni