Los ışığı kırmızı yanıyor yardım

Kasım 8 de gigafiberde çok dalgalanma olduğu için destek hattina yazdık
9 unda kontrole elmişler evde yoktum eve geldiğim modemde kirmızi yaniyodu
Daha öncesinde internetim vardı ama dalgalıydı ekip geldikten sonra komple gitti

Merhaba @Err0 rica etsem müşteri numaranızı benimle paylaşırmısınız? İyi günler dilerim.

1 Beğeni

Bugün ekipler geldi düzedi ama hızım 400 500 civarı

Bir tek bizim interneti düzeltemedi ekip. 4 gündür Los kırmızı yanıp sönüyor ama arızaya bakan eden yok

Geçen pazartesi ablamı da gigafibere geçirelim dedik. Kurulum yapıldı yapılalı toplasan 7-8 saat internet kullanabilidi. Sürekli kayıt gelip gpon konektörünü değiştiriyorlar sonuç aynı. Saha ekibi gidiyor 1 iki saat internet var sonra yok. Binada onun haricinde 3 TurkNet li var onlarda sorun yok. Ablam en son gelen saha ekibine kablonuzda sorun var oğlum demiş 58 yaşında kadın sonuç olarak tık yok. Eniştem de dır dır edip duruyormuş öteki yavaştı ama vardı diye güler misin ağlar mısın. Destek kaydı numarası
57832559

Selamlar @Err0, hız probleminiz devam ediyor mu? Devam ediyor ise 15 dakika ara ile kablolu olarak hız testi gerçekleştirmenizi ve bu testleri kaydınız üzerinden paylaşmanızı rica ediyorum :raised_back_of_hand:

Selamlar @Hakan6695, forum profilinize tanımlı müşteri numarası olmadığından hizmetinize ulaşamadım. Probleminiz devam ediyor ise destek kaydınızın numarasını benimle paylaşır mısınız? :handshake:

Selamlar @Aftercall, kaydınızı ekiplerle görüşerek öncelik talep ettim. Takip ediyorum :raised_back_of_hand:

@alperenatici teşekkür ederim. Beklemedeyim

@alperenatici arkadaşlar gelmeden önce ararlar dimi? Evde kimse yok ona göre ben geçeceğim eve bu seferde evde yokuz diye süreç uzamasın.

1 Beğeni

Merhabalar @alperenatici, dün öğlen saatlerinde internet normale döndü. Şu anlık bir sıkıntı yok. İnternet çalışıyor

1 Beğeni

Sorunun çözülmesine çok sevindim, keyifli kullanımlar @Hakan6695

Adresinizi ziyaret etmeden önce ekipler sizinle iletişime geçecektir @Aftercall