Kutuların çalışmaya başladığını nasıl öğrenirim?

Arkadaşlar merhaba, sokağımda adresleri sorguladığımda 50megabit internet alabildiklerini görüyorum fakat extranet veya millenicom’dan altyapı sorgulama yapınca bir sonuca ulaşamıyorum önceden ulaşabiliyordum. Acaba gelmiş olabilir mi? çünkü yan binamdakilerin internetlerini 50 megabit gösteriyor.

Şuan internetim 8megabit ve 1.5 hafta önce 2 adet tip7 kabin geldi sokağımın başına.

Vdsl için destek kaydı oluşturun. Kontrol sağlayıp size net bir bilgi verebilirler. Dolaplardan fan sesi gelip gelmediğine de bakabilirsiniz fakat bunun bir de test süreci oluyor hemen aktif olmayabilir.

2 Beğeni

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Destek için kayıt bıraktım beklemedeyim.

1 Beğeni

Evinde internet varken bazen böyle gösterebiliyor sistemler. Sen yine de birde farklı altyapı sorgulama sistemlerinden kontrol et, detaylıca bak ayrıca Telekom’a da sorabilirsin.

1 Beğeni

galiba telekom’u arayıp sormak en temiz hali

Screenshot_263

Abi merhaba böyle bir geri dönüş aldım fakat anlamadığım mahallede sadece bizim ve alt sokağımızdaki insanların kutusu yoktu ve gelen 2 büyük kutuda nasıl port kalmadığını anlamıyorum bunu nasıl çözerim?

Temsilcimizin bahsettiği adsl port olabilir. Dolap aktif olmamış veya sisteme yansımamış da olabilir. TurkTelekom müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz. Sorgulamada altyapı ve port görünürse geçişiniz yapılır.

1 Beğeni

Teşekkür ederim tekrardan, müdürlüğünden bilgi almayı deniyeceğim.

1 Beğeni