Kurye 2 haftadır gelmiyor

merhaba 15 kasım 2023 müşteri hizmetleri tarafından arandım ve kurye sözleşmeyi imzalatmak için 17 kasım 2023 gününe randevu verdiler fakat gelmediler sonrasında online işlemlerden aktivasyon destek kaydında yazdım ve bana bugün yani 22 kasım 2023 randevu verdiler ama yine gelmediler
bende 22 kasım günü müşteri hizmetlerini aradığım bağlanmadan sesli kayıt bana talebiniz alınmıştır herhangi bir sorunuz varsa online işlemlerden yapın dedi online işlemlerden yardım talebinde bulunuyorum geri dönüş alamıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum seslı kayıt aynı şeyleri söyleyip kapatıyor en sonunda satıs ve basvuru hattını arayıp yardım istiyorum onlarda biz satıs ve basvuru hattıyız bir şey yapamıyoruz sizi ilgili birime aktarıyorum diyor aktarıyor ve yine seslı kayıt müşteri hizmetlerine bağlanmadan kapatıyor 20 kere müşteri hizmetlerini aradım cevap alamadım en sonunda aktivasyon desteye yazdığım yardım talebini görmüşler (2.30 saat sonra) saat 4 de bana gün içinde gelebilirler ekipler saat 6 kadar çalışıyorlar merak etmeyin dedi ve yine gelmediler tam 2 hafta oldu kurye yok ???

Selamlar @yns65, aslında bu işlemi kurye beklemeden dijital onay ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet ile Abonelik Onayı ve Dijital Kimlik Doğrulama — TurkNet bağlantısı üzerinde detaylar yer alıyor. Ek olarak rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz? Süreci incelemek isterim.

İnternet aboneliğini annenim adına yaptım e devlete internet bankacılığı ve diğerler doğrulamalarla girilmesi gerekiyor omlarında bulunmadığı için kuryeyle gelmesini istedim ama müşteri hizmetleri sözleşme için randevu verip gelmiyorlar bu gidişle başlamayan aboneliğimi iptal edicem