Kuruluma Gelinmemesi

Lütfen Isparta Merkez Fatih Mahallesindeki evime kurulum için ekip gönderir misiniz ? 4-5 gündür TurkNet başvurumdan sonra ne arayan oldu ne soran ve sürekli iletiliyor falan deniliyor. Lütfen kurulum işini hızlandırır mısınız? Gerçekten mağdur oluyoruz. Karşı dairem de başvurmuş onu kurmuşlar bana uğrayan bile yok böyle yavaşlık kabul edilemez

Selamlar @cenkayeken, başvurunuz 25.09.2023 tarihinde alındı. Aktivasyon süreci ortalama 6 iş günüdür. Bu süre zarfında tüm işlemleriniz tamamlanır. Şu anda olağan süre içerisindesiniz. Ekipler en kısa sürede sürecinizi tamamlayacak.

üniversite öğrencisiyim ve her vakit evde bulunamıyorum , her zaman telefonum açık değil , lütfen kuruluma gelecek arkadaşların telefonunu verirseniz direkt ben iletişime geçmek istiyorum lütfen

Destek kaydınız üzerinden alternatif bir telefon numarası ve müsait olduğunuz saatleri iletirseniz ekipler o şekilde sizinle iletişime geçecektir.

bugün veya yarın kurulması gerekli lütfen bu konunun acilen çözüme kavuşmasını diliyorum, üniversite öğrencisiyim o yüzden biraz daha hızlandırabilirse süper olucak

Aktivasyonunuzun 29.09.2023 tarihi itibarıyla tamamlandığını görüyorum. Keyifli kullanımlar.