Kuruluma gelen ekibin iş güzarlığı

9.11.23 tarihinde üst katıma gigafiber kurulumuna gelen ekibin iş güzarlığı sonucu internet bağlantım koptu. Ekibe sorunu iletmeme rağmen arabalarına binip kaçarcasına gittiler. Talep oluşturdum 24 saat geçti hala bağlantım düzeltilmedi. hızlı işlem hattını arıyorum 20 dk 30dk hatta bekletiyorlar, talep açıyorumtafarınıza dönüş sağlanacak diyor. internet bağlantımı kopartan kendi ekip arkadaşları ama çözüm için beni boş yere bekletiyorlar

Selamlar @efka, 69292517 numaralı kayıt üzerinden adresiniz hızlı bir şekilde tekrar ziyaret edilecek.

1 Beğeni

Saat 5 de evde misiniz ekipler gelecek dediler, 1 saat geçti gelen giden yok

48 saatten fazla geçti altyapıda sorun var dediler hala düzelmedi. Sürekli aciliyetinizi belirttik yakından takip ediyoruz diyorlar…

Tekrar selam, kaydınız ile yakından ilgileniliyor. Öncelik ve hassasiyet iletildiğini görüyorum. Ekipler belirli bir iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak işlem yapıyor. Buna istinaden ekipler adresinizi mümkün olan en kısa sürede ziyaret edecek.

4 günü geçti bugün hızlı işlem hattını aradığımıda sorunun altyapı kaynaklı olduğunu ve altyapı ekibinin henüz hiç bir şey yapmadığını, tekrar bir talep oluşturup en kısa sürede çözüme ulaşacağını söyledi. Fakat internet çağında yaşadığımızı göz önünde bulundurursak altyapının kendilerine ait olduğu durumda bile nerdeyse 1 haftada çözüm. Firma için ciddi derecede sorun bu önceleri türktelekom altyapısında arızalar 1 - 2 günde çözümleniyordu fakat kendi altyapılarında TurkNet sınıfta kalmaya başlamış gibi.

İletilen öncelik talebini yineledim. Aksiyon bekliyorum.