Kurulum Teknik destek

İyi günler herkese 24:09:2020 tarihinde abonelik başlattım lakin kurulum ekiplerimi halen benimle iletişime geçmedi ve bunun yanı sıra müşteri destek hattına bağlanamıyorum farklı bir numaradan bağlanıyorum bağlandığım kişiler ise biz buradan herhangi bir şey yapamayız diyip geçiştirip telefonu hemen kapatıyorlar alamadığım interneti direk iptal etmek istiyorum

Kurulum süresi yasal olarak 7 iş günü sürüyor. Durumla ilgili son bilgiyi alabilmek için Online İşlemler - TurkNet üzerinden size verilmiş online işlemler kullanıcı adı şifre ile işlemleri takip edebilirsiniz. İptal etmek için ise bu link üzerinden destek alabilirsiniz

Selçuk bey asıl mevzu şu neden ben teknik destek ekibine veya müşteri destek hattına bağlanıyorum

Eğer bağlanamıyorum demek istediyseniz, TurkNet’te uzun süredir müşteri hizmetleri mantığı yok. Sizin online işlemler üzerinden derdinizi yazıp kayıt açmanızla, 35 40 dakika kadar müşteri hizmetlerine bağlanmayı deneyip ondan sonra derdinizi anlatıp kayıt açtırmak aynı şey. Bu yüzden online işlemler üzerinden süreci takip etmek, şikayetinizi oradan belirtmek daha iyi, doğru olacaktır.

4 Beğeni

Online sisteminden kayıt açtığınızda arıyorlar beni aramışlardı.

1 Beğeni

Telefon ile canlı destek hizmeti Yok. Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı açtığınız zaman gerekli görüldüğü zaman sizi ararlar. Aktivasyon bittiğinde modem kurulumu yaparak internet hizmetini kullanabilirsiniz.

2 Beğeni

Hocam iyi akşamlar, bugün teknik servisden arkadaşlarınız geldi bina içi ankastreden internetimi açtılar fakat evimin içinde telefon hattı olmadığımı söylediğimde onu biz yapmıyoruz elektrikçi çağırıp yaptıracaksınız dediler. Bu işlemi gelen arkadaşlarmı yapacaktı? Ve aktivasyon ücreti ne oluyor peki? Teşekkür ederim.

Bina içi tesisatı siz yaptiracaksiniz tamamen size ait bir olay . Doğru söylemişler.

Selçuk bey bana cevap vermeyi bıraktılar. Evde kaç gündür internet yok. TT arıza sorgulamadan baktığımda teyit aşamasında yazıyor. Arayın bilgi verin diyorum ne cevap var ne arayan. Tek suçum TNete güvenmek mi

Buda devamı selçuk bey Eğer yetkili biriyseniz sizden ricam ekipteki arkadaşlarınız ulaşsın bilgi versin.Bu mu Türknetin müşteri anlayışı

Selçuk Bey sizde ekiptensiniz cevap vermediğinize göre :slight_smile: TurkNet çalışanlarının genel tavrı bu oluyor harelde

Teknik destekte çalışmıyorum. Bu yüzden bu konuda size sadece şunları söyleyebilirim. Kurulumun yasal olarak toplam süresi 7 iş günü. Şartlara göre bu daha kısa da sürebilir, daha uzun da. Kayıt açarak en doğrusunu yapmışsınız ancak süreci hızlandırmakla ilgili benim size sağlayabileceğim bir hizmet bulunmuyor.

4 Beğeni