Kurulum süresi hk

Merhaba,

Arkadaşlar ben Kocaeli/Başiskele’den yazmaktayım. Binamda Türk Telekom fiber altyapı var, ilk defa fiber bağlantılı bir internet kullanacağım, çünkü bizim bölgede genellikle herkes vericili, altyapısız, kablosuz sistem internet kullanıyor, bende 3 yıl Kocaeli Net firmasından havadan kablosuz antenli internet kullandım, 45₺ sınırsız 10 mbit internet ve memnundum, hatta Türkiye’de herkes AKN’li internet kullandığı zamanlarda ben 35 liraya kotasız sınırsız internet kullanıyordum, ancak işte o firma bana en fazla 35mbit hız verebildiğini söyleyince, sene 2021 artık bende 100mbit hızda bir internet kullanmak istiyorum dedim ve Cuma günü Türk Net’e başvurdum, hemen kimliğimi sisteme yükledim, Cumartesi günü (Dün) Tekiz iletişim diye bir firma kurye geldi belgeleri imzalattı gitti, sisteme de aynı gün 1 saat sonra yüklendi ve belgelerim tamamlandı.

Şimdi sorum şu Cuma günü başvurdum, araya hafta sonu girdi ama tüm belgelerim tamam, Türk Telekom bana kurulumu yarın (Pazartesi) yapar mı? önden randevu mu alıyor süreç nasıl? Yarın bağlansa ne güzel olur ama :slight_smile:

Kusura bakmayın çok uzun yazdım…

Aktivasyon sürecinizi online işlemlerden takip edebilirsiniz Türk telekom fiber altyapısı hakkında pek bilgim yok yanlışım varsa kusura bakmayın
Destek talebi üzerinden kurulum istediginizi belirtiniz türk telekom fiber altyapısında kurulum ücreti alınıyor mu bilmiyorum fakat ücret normalde 105tl ayrıca ekipler gelmeden önce arayarak randevu alıyorlar