Kurulum kaç güne geliyor yeni başvuru

Merhaba TurkNet kurulumu kaç günde yapıyor. 16’sında başvurdum. kimliği yükledim kağıdı yazdırıp imzaladım bekliyorum. gelen giden arayan yok. çağrı merkezini kapatmışlar tickettan dönüyoruz diye kaç kere yazdım 3 gün sonra cevap verildi. kaç güne bağlanacağını merak ediyorum. yakın zamanlarda başvurup 3-4 hafta bekleyen şikayetler gördüm. her şey hazır aslında sinyal verseler yeterli. cuma gelmezlerse sonraki haftaya kalırsa 2021’e kalır diye düşündüm kesin böyle olacak. port vs mevcut. her şey hazır.
1957505data lütfen bağlayın şunu.

Başvurunuzun üzerinden henüz 3 gün geçmiş. Pandemi yoğunluğu sebebi ile aktivasyon tamamlanması 10 12 günü buluyor.

Bu aşamadaki olay Türk Telekom’a bağlı birazda bölgenizdeki yoğunluğa bağlı olarak ilerliyor işler.

Merhaba türk telekom kurulumu yaptı. Şu an sinyal geliyor. Sadece sizin aktif etmeniz gerekli. sözleşmelerle alakaları yokmuş turknetten ekip gelip alır vs dedi. Hesap kullanıcı adı xxxxdata@turk.net değil mi şifre de smsle gelen

Şu an dsl var internet yok

Merhaba, TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’e giriş yapıp Ana sayfa’dan SS ekler misiniz lütfen ?

İmzalı sözleşme bekleniyor. Turk.net harici yere girmiyor muhtemelen aktive edilmediğinden

Aktive edilmese bile giriş yapabilirsiniz. Abone olur olmaz tanımlaması yapılan ilk yerlerden birisi TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi için oluyor çünkü. Gelen kullanıcı adı şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Hattiniz bağlandı ise TurkNet tarafından hizmetinizin aktif edilmesini beklemeniz gerekiyor. Aktivasyon tamamlanınca zaten size mesaj gelecektir.

Https://turk.net ve online işlemler harici bir sayfa açılmaması normal mi şu an o da çok yavaş şekilde açılıyor

Su anda internet var anladığım kadarıyla. Sizden ricam modem hat değerlerinizi SS olarak ekler misiniz ?

TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’e giriş yapıp SS ekler misiniz lütfen ?

Kimliği 3 gün önce yükleim zaten

Aktivasyon tamamlanmamış. Aktivasyon tamamlanana kadar beklemeniz gerekiyor.

Evraklarınızı kargo ile gönderdiniz mi ?

hayır eve gelip benden alınacağı yazıyor

1 Beğeni

Okan Bey, pandemi sebebi ile evraklar elden alınıyor kurulum ekipleri tarafından. Tabii isteğe bağlı olarak kargo da yapılabiliyor.

1 Beğeni

Kurulum ekipleri gelip sizden alacak merak etmeyin. Ama beklemek istemiyorsanız anlaşmalı kargo firmasından karşı ucretsiz olarak gönderim yapabilirsiniz tamamıyla sizin tercihiniz.

Ben katılalı epey oldu o zaman kargo vardı çok pardon :joy:

1 Beğeni

Evet teşekkürler, şöyle bir şey yaşandı: Başvuruda ayrıntılı fatura yanında ücretsiz yazıyor. Sözleşmede 3tl ücretli bunu yazdırmıştım. Bize ulaşından bildirince 0tl olarak güncellendi sayfa. Onu tekrar yazdırmam gerekli mi

Hayır başka bir işlem yapmanıza gerek yok.