Kurulum Aciliyeti

Merhaba, geçtiğimiz günlerde yeni bir yere taşındım ve kalitesini sürekli duyduğum TurkNet ailesine giriş yapmak istedim. Altyapımı sorguladım, müsaitti. 8 Ekim Pazar günü müşteri hizmetlerini arayarak başvurumu tamamladım. Bana 2-6 iş günü içerisinde kurulum için geleceklerini söylediler. Biliyorum hala verdikleri sürenin içindeyim fakat işlemi hızlandırmanın mümkün olup olmadığına dair bilgi almak için konu açma gereği duydum. Yarın da gelmezler ise araya haftasonu girecek. İnternetsiz durmak güç olmaya başladı bir çok kez faturamı aşmış bulunmaktayım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim…

Merhaba, profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz.

1 Beğeni

ekledim şuan

Ekiplerden öncelik ve hassasiyet talep ettim :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim sağolun umarım bugün gelir :blush::blush:

1 Beğeni

Yeni konu açmak yerine bu konuyu hortlatmak daha mantıklı olur diye düşündüm. 8 Ekim pazar başvuru yaptım 2-6 iş günü içerisinde kurulum ekibi gelecek dendi ve bugün 6. gündeyiz fakat hiçbir şekilde randevu dahi verilmedi. Başvuruyu yaptığım yer 0850 288 8080 numarasını vermişti buradan iletişime geçilecek dendi. Aradım fakat aciliyet talebi oluşturmaktan başka hiçbir şey yapılmıyor randevu ekibi ayrı bir yermiş acaba oranın bir numarası varsa alabilir miyim? Verilen 6 günlük sürecin üzerine ekstra kaç gün daha eklenme ihtimali var gerçekten sadece internetimi istiyorum artık.

1 Beğeni

Konuyu arka planda takip ediyorum. Ekiplerden güncel bilgi talep ettim.