Kullandığınız modem/router nedir? Bizimle paylaşın

Üretici firmanın ahmaklığı diyelim… zaten oldum olası zyxel’i gözüm tutmamıştır

MiR4A :sunglasses: (20 karakter falan filan uyarısı)

hero dsl kullaniyorum iyiki almisim daha once kullandigim tplink asus modellerden daha iyi

Eğer iyi kalitede bir adaptör değilse cihazınızın kısa bir ömrü kaldı.
Huawei marka demişsiniz, büyük ihtimalle iyi kalitedir.

Zyxel modemle birlikte gelen Orjinal adaptör sıradan vasat Lakin Benim aldığım adaptör malzeme kalitesi ve sağlamlık olarak daha iyi Umarım uzun ömürlü kullanırım.

Ben TurkNet in verdiği modeme ek olarak Huawei ax3 router kullanıyorum gayet memnunum şuanda ikisinden de

1 Beğeni

Ax3 nasıl? Çekim alanı testi yaptınız mı? Bende düşünüyordum fiyatları artmış baya.

Çok üst düzey bi çekim alanı yok fakat +1 oda kapsıyor koyduğun yere göre tabii etraftaki manyetik alana göre de değişir hız olarak stabil kabloluda wifide cihaza göre değişiyor

Üstat +1 ax demi? 5ghz nasıl?

Superonline ın WİFİ 6 yeni verdiği router ı kullanıyorum modem olarak. Wifi olarak evde 3 adet Ubiquiti Unifi AC PRO kullanrak mesh ağ kurdum . Cihazlara cat 6 gidiyor. Bütçesi uygun olan arkadaslara wifi için şüphesiz ubiquiti ürünlerini öneririm. AC PRO da Wifi 6 olmamasına ragmen 5 GHZ de 866 mbit 2.4 GHz de 300 kusurleri alabiliyorum.

Bende wifi 6 destekli cihaz yok deneyemedim maalesef

Çok gidip geliyorum SOL un modeminin yerine Keenetic Ultra koymamak için. Keeneticin yurtdışında daha ust düzey cihazları var onları getirse esasında direk SOl modemide sallayacagımda beklemedeyim :slight_smile:

1 Beğeni

Şu an fritzbox 7530 kullanıyorum. Ama dect desteği nedeniyle 7590 a geçmeyi düşünüyorum. Modemden memnunum. Maşallahı var. Çok stabil ve hattın oturması Asus modemde 5-6 dakikayı bulurken bunda 10 saniyeyi geçmiyor

evde 2 tane modem var ttnetin abonelerine verdiği beş para etmez zyxel 3312 ve zyxel 3313 modemler ipv6 aktif ettirdim zyxel müşteri hizmetleri ve TurkNet müşteri hizmetleri modem ipv6 yı desteklemiyor diyor içinde ipv6 girişi var iki modemde TurkNet tarafından kablosuz ağ iyileştirmede çalışmıyor yapmak istediğimde turknetin desteklediği modemler içinde yeralmıyor diyor kısaca kör tutturduğunu misali eldekiler çöp olsun yeni modem satalım mantığı

1 Beğeni

Geçen aynı durumu bende yaşadım sorunu ıpv6 varken modemde yok denildi bunların hepsini falaka yatıracaksın yer misin yemez misin Türk Telekomdakileri

1 Beğeni