Kullandığınız modem/router nedir? Bizimle paylaşın

Seninki sıkıntı var sanırım bende öyle birşey yok

airties 5650 kullanıyorum kendime ait efsane modem lakin airties ülkeden çekildi üzüldüm

1 Beğeni

VMG8623 T50B kullanıyorum. Arayüz biraz daha çeşitlense özenilse efsane olacak

İlk başta ben de öyle düşündüm bu yüzden değişim talebi yaptım değişen bir şey olmadı.

1 Beğeni

Niye ne olduki çekildiler sadece Türkiye’den mi gittiler

Ztenin modemide donanım olarak iyi. Kuzenimde var aylar önce hız falan veremiyordu 80 mbps altyapı ile 15-20 mbps veriyordu bant farketmeksizin. Şimdi güncelleme mi verdiler nolduysa stabil olmuş

1 Beğeni

bilmiyorum neden çekildiler satışı yok sadece bi süre teknik destek sağlayacaklarmış

Üzerinde bir PON çıkışı bulunduran model piyasaya sürmedikçe sanırım Keenetic satın almayacağım :slight_smile:

Orijinal adaptörü neden tercih etmediğinizi öğrenebilir miyim? Yetersiz mi buluyordunuz?

Garip… O modemden Wi-Fi konusunda memnun olduklarını duymuştum

Bende de 5760 var hala bir köşede duruyor zor günler için :slight_smile:

Evet birkaç sene önce Türkiye’deki faaliyetlerine son verdi.

Bu modemi satın almadan önce çok araştırdım bu forumdaki bazı kullanıcılar Zyxel VMG 8623 aşırı CRC hatası ve sonrası kopmalar yaşanması sonucu Cihazla gelen adaptörü 12 v 1.5 a cihaz yönetiminde yetersiz olduğu yazmışlar.Velhasil 6 ay önce Satın aldım Cihaz gerçekten bir anda yuzbinlerce CRC üretip modemi kilitliyor.Huawei 12 volt 2 Amper adaptör aldım. Hattım 45 mbit ulaşılabilir hız destekliyor Sağolsun TurkNet Net 50 mbit kopmasiz sorunsuz kullanıyorum. Nois marjin değeri 11 db günlük 1000 CRC de kalıyor.

Üretici firmanın ahmaklığı diyelim… zaten oldum olası zyxel’i gözüm tutmamıştır

MiR4A :sunglasses: (20 karakter falan filan uyarısı)

hero dsl kullaniyorum iyiki almisim daha once kullandigim tplink asus modellerden daha iyi

Eğer iyi kalitede bir adaptör değilse cihazınızın kısa bir ömrü kaldı.
Huawei marka demişsiniz, büyük ihtimalle iyi kalitedir.

Zyxel modemle birlikte gelen Orjinal adaptör sıradan vasat Lakin Benim aldığım adaptör malzeme kalitesi ve sağlamlık olarak daha iyi Umarım uzun ömürlü kullanırım.

Ben TurkNet in verdiği modeme ek olarak Huawei ax3 router kullanıyorum gayet memnunum şuanda ikisinden de

1 Beğeni

Ax3 nasıl? Çekim alanı testi yaptınız mı? Bende düşünüyordum fiyatları artmış baya.