Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi gigafiber

istanbul küçükçekmece cumhuriyet mahallesi goncagül sokak tayım ne zaman gelecek bilgisi olan var mı gigafiber hakkında

@Baran yardımcı olacaktır :slight_smile:

Onlar başımız zaten :smirk:

@Baran @EFG sizden çok bahsedilmiş yardımcı olma şansınız var mı teşekkürler :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Adresiniz 2021 GigaFiber planları arasında yer alıyor ancak net bir süre bilgisi paylaşılmamaktadır.

2 Beğeni

modemim arızalı olduğu için gigafiber i bekliyorum umarım gelir ücretsiz modem şuan daha ön planda benim için talep açıp modem istedim fakat vdsl altyapıda bulunduğum için vermediler şuan modem ile savaş içerisinde gibiyim :cry:

@EFG @Baran bana Instagram üzerinden böyle cevap gelmiş acaba bir sorun mu oldu kontrol etme şansınız var mı

1 Beğeni

Ettiriyorum gelince yazar. :pray:

1 Beğeni

Merhabalar, arkadaşlarım sanırım yoğunluktan dolayı farklı bir adres ile sizinkini karıştırmış olabilir… Ben tekrar kontrol ettim. Şu an planlı iş listesi arasında yer alıyor bulunduğunuz bölge…

2 Beğeni

net tarih verilmedi diye psikopat gibi mahallenin en üst sokağında olan arkadaşımı arıyorum her sabah çalışma varmı diye umarım gelir sabırsızlıkla bekliyorum :pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Beğeni

Her internet bozulduğunda banada arakadaşım yapıyor :grinning:

1 Beğeni

@EFG @Baran bu ay içerisinde mi gelecek acaba yoksa aksama oldu mu

@berkanb, sizinle özel mesaj üzerinden de iletişim içerisindeyim :slight_smile: Ne yazık ki bölgesel olarak net bir tarih veremiyoruz… Beklemeye devam edin. Sabrın sonu selamet :slight_smile:

1 Beğeni

gözümüz yollarda bakalım ne zaman kavuşacağız gigafiber e :pleading_face::pleading_face:

bakalım ne zaman geliyor