Kopma Sorunu (Gün boyunca ortalama 10-15 kere internetim kopuyor.)

Ana modemin altında wifi6 Huawie AX3-Quad Core modemim var. Ben ev içinde kendi bilgisayarıma cat7 kablo ile bağladım. Wifi vesaire değil benim problemim.

Tekrar selamlar @rodmoon, port değişikliği yapıldı. İç tesisatınız ile alakalı durumları kontrol edip konu içerisinden bilgi paylaşabilirsiniz :raised_back_of_hand:

Sorun çözüldü mü acaba hattı yenileyince?

aynı sorun yaklaşık 3 hafta önce bende de başladı. sürekli arıza kaybı bırakıyorum, telekom ekiplerine bildirildiğine yönelik yanıt geliyor, çözüm yok. oysa ki onlarca insan bu durumu daha önce yaşamış ve TurkNet bir çözüm bulamamış. benim sorunumda belli bir saatte (18:00-22:00 aralığı gibi) sürekli kopmalarla başladı. daha sonra bir süre düzene girdi ancak internetin kalitesi olağan dışı bir şekilde düştü. kablo üzerinden bağlı olan pc den yaptığım ölçümde 20-25 mb download ve 1-4 mb arası upload gösteriyordu. bugüne kadar kullandığın standardım 65 e 10 du, bu değer hiç aşağıya düşmemişti.

Selamlar @adnandeg, kayıtlarınızı inceleyerek konuyu ilgili birime aktardım. İnceleme süreci devam ediyor.