Keenetic omni dsl bağlanma sorunu

Merhaba arkadaşlar, keenetic modem kullanıyorum ve kurulumu gerçekleştirdim. Benim telefonum, bilgisayarım, babamın telefonu bağlanıyor ve çalışıyor ama annemde samsung telefon var ve bağlanmıyor. Sürekli bağlantı hatası oluştu yada şifre yanlış uyarısı alıyorum. Telefon diğer wifilere bağlanıyor o yüzden modem ayarlarından kaynaklandığını düşünüyorum. Keeneticin kullanıcı arayüzünde bi kaç ayar değiştirdim ama sonuç alamadım. Bilgisi olan var mı acaba?

wifi ayarlarından b/g/n hepsi aktif mi cihaz eskiyse ve sadece N ayarındaysa bağlanma sorunu yaşatabilir

Evet annemin telefonu biraz eski. 802.11 b/g/n seçili modem ayarlarında ama sonuç aynı

telefonun ağ ayarlarını vs sıfırlamayı denediniz mi varsa bir bakın ona da

bir ihtimal olarak modemin desteklediği WPA2 şifreleme yöntemini telefonunuz desteklemiyorsa bağlanmayabilir. tam emin değilim yinede

WPA iki açarsanız yol geçen hanına döner modem.Bağlanmaya çalışırken ki log kayıtlarını atın buraya.

wpa-psk+wpa2-psk seçili

bu nedir bu konu hakkında bi bilgim yok malesef

Sol taraftan yönetim , tanılama , sistem günlüğü göster.

Benim attığım postta , pmf ayarı açma var onuda açabilir misin ?

günlük böyle

pmf ile ilgili bişey göremedim yazmıyordu

Keendns adresi alıp özel mesajdan atın bana ayarlarınızı yapayım

Telefon samsung galaxy SM-G531F bağlantı hatası oluştu hatası veriyor ve doğru şifre girsem bile şifre yanlış diyip bağlanmıyor

İki farklı yerden girdiğimizde bi problem olmasın