Keenetic modemler hakkinda

Keenetic modemlerde hat profillleri ile 200 mbit e kadar hiz alinabilir gibi bir ibare var. Hat degerleri kusursuz olsada bu mumkunmuki ? Zyxel 3625 kullaniyorum acikcasi 97 mbit sinyalim zaten var degistirmeye degermi dersiniz

Mevcut modemde yeni 95-97 mbit sinyal var 10-11 mb download yapiyor.mevcut olabilecek en yuksek hizlari veriyor zaten 200 mbit hatta bir modelinde 300 mbit yaziyor o yuzden sordum

Siz 30a 35b profillerini diyorsunuz.

Cihazların destekleri var ancak altyapı yok :smiley:

Alıp şuanki hatta keenetic i bağlarsanız da değişen birşey olmayacaktır. Yine 17a dan hizmet alacaksınız

3 Beğeni

Cok sagolun bilgi icin :slight_smile:

2 Beğeni

Ben keenetic Hero DSL kullanıyorum VDSL 35b supervectoring destekliyor ama altyapı olmadığı için 17a olarak bağlanıyor cihaz ama şunu söyleyebilirim keenetic çok başka bir dünya yazılımı filan çok iyi daha önceki modemim tp-link archer vr600 v3 ac2100 modeliydi bu modem de VDSL 35b destekliyor hatta keenetic Hero DSL ile chipset i de aynı ama yazılımı o kadar iyi ki Keenetic in tp-link den Keenetic e geçince keşke daha önce keenetic alsaydım dedim cidden çok memnunum cihazdan eğer ki imkanınız ve ihtiyacınız varsa tavsiye ederim