KEENETIC Modem Tavsiyesi (HERO DSL)

Archer VR600(EU)_V3_201122
Şu bende crc yapmıyor. Sende yapıyor mu

Bendeki özelliklerle aynı

Archer VR2100(EU)_V1_201122

Yapıyorsa çok benim kini dene :smiley: aynı özelliklere sahip zaten modemler. Bende bu yüklü. İsimler farklı olsun sorun değil

crc keenetic dede yapıyor ama internet kopmuyor veya 30 lardan 1 3 lere düşmüyor ama vr 600 v3 de akşam olunca 30 dan 1 0.5 lara çakılıyor reset atmadan düzelmiyor sayfalar bile açılmıyor

1 Beğeni

1 hafta önce gelen güncellemeyi bile yaptım düzelmiyor

1 Beğeni

Anladım. Ama o yazılım değil

Bunu diyorum. Benim modemdekini yap. Vr2100 dekini. En sonu yapma . 201122 yap

TP link kullanıp memnun olan da var çileden çıkan da var. Ben memnun kalmadım ve bir daha almam sanırım. Benim gözümde keenetic extra bile en iyi TP linkten iyidir sadece Mu-mimo olmaması kötü. Ben kimsenin malını kötülemem kesinlikle, güle güle kullanın memnunsaniz ne mutlu. Ama keenetic kullanan ve memnun kalan binlerce insan var. Reklam reklam diyorlar ama sırf hepsiburada oyları yeter…

1 Beğeni

Her modem kendine özel güzeldir. Heroyu kötülemek değil. Ben çok eskiden beri bu markayı kullandığım için hiç bir sorunum yok.

1 Beğeni

:smiley: enazından ss lerin verdiği modemlerden iyidir. :nerd_face:

Heroda. Mu mimo var 2x2 ama

Bendeki 4x4

2 Beğeni

Hocam dedim zaten yanlış anlamayın memnun saniz ben sizin adıniza bile memnun olurum. Daha 1 saat öncesine kadar keenetic sahibi bile değildim 750 lira verince hisse almış olmadım :slight_smile: hiç bir firmayı savunmam. Biri gelir ayda şu kadar para vericez bizi savun der o ayrı :slight_smile: şaka Bi yana dediğim gibi ben 2 markadan başıma bela aldım. Biri zyxel ki illet ettim. Diğeri de tplink. Yazılımda çok sorun yaşadım. Keenetice her zaman olumlu bakmamin sebebi arayüzü. Umarım iyi çıkar. Daha kullanmadım etmedim. Halen 15 senelik airties 5650 kullanıyorum ama modem beni sal diyor. TV den YouTube açıyorlar internet çöküyor modemin arayüzüne bile giremiyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Bak bu iyiymiş işte beni en çok etkileyen şey bu. Evde 15 cihaz falan var kalabalık değiliz ama elektroniklerin içinde kapana kısıldık :smile: herkeste pc tablet telefon olunca yok akıllı ampul yok akıllı bilmem ne derken modem intihar etme seviyesine geliyor…

Keenetic heroda istediğin herşeyi yaparsın. Portları kapata bilirsin istediğini. İstediğine izin verirsin. Snr düşürürsün artırırsın.

Heroda. 5 g sinde umarım. 102. Kanal vardır. O kanallar baya menzil artırıyor. Bende var

DFS ÖZELLİĞİ aklıma geldi. O varsa çok iyi

Askeriyede kullanılan radarlara benzer. Ondan :hugs:

1 Beğeni

Gelince bakarım artık işten güçten araştırmaya vakit kalmıyor gelsin tadını çıkara çıkara bakarım. Senin modem de baya iyi vr600 v3 sanırım benim aldığım ile aynı seviyede satılan bir modem ama fiyat bir tık pahalı. Benimki de zira 1000 lira olsa almazdım indirime girdi diye aldım. Şu herkesin hızını ayarlama olayı çok iyi

Var var

Kanal olarak 102 yok

100 ve 104 var

1 Beğeni

2.4. Ve 5 yi iki ye ayır

Dfs 104 ve 80 mhz yap menzili gör.

Gerek yok, band steering ve fast transition özellikleri gayet iyi çalışıyor

1 Beğeni

Sadece test et :slight_smile: kullan demedim .

1 Beğeni

hocam sende var sanırım @CKLasT sen de yaz hocam bildiklerini gelince yaparım ben :slight_smile:

1 Beğeni

800 tl boşuna vermedik. :hugs:

Hocam bende şuan keenetic giga modeli mevcut

Daha önce keenetic Extra dsl kullandım

Extra dsl den

Tdw9970v3 + keenetic giga yaptım

Arkada vr300 :hugs: