KEENETIC Modem Tavsiyesi (HERO DSL)

Mod kısmında n+ac yok mu

a kalmadı artık :smiley:

Ve güvenlik kısmını da sizin yerinizde olsam sadece wpa2 veya wpa2 + wpa3(varsa) yapardım

İlaha yaptırıcan. :blush:

Eski telefonlar var onlar için açık

Bizim evin tam ortasına modemi koyunca ev büyük olsa bile en dandik modemde full çekiyor wifi o yüzden ağ genişletmeye gerek duymuyorum. Modemim ömrünü doldurduğu için modem lazımdı zaten sizin setupta güzelmiş sonuçta her şeyi amacına uygun kullanmak gerek :slight_smile:

siz baya sevenisiniz sanırım tp link konusunda ama iki tane neden var ikisi de modem değil mi?

1 Beğeni

Keenetic i çok yoğun kullanıyorum Opkg , vpnler falan filan
Extra dsl bana yetmiyordu o yüzden. Giga ya geçince çok rahatladım.

Oo sen yukardakini görmedin. :grinning: tp link wr450 var
Router.

Router olabiliyor o modem. Aslında dükkandakini TurkNet geçirip eski modemi verecektim. Olmadı geçiremedim . Hattım yan taraftan geldiği için diğer yıl bakacam.

Bizim ev iki katlı olduğu için wifi baya sıkıntı oluyordu. Asus ac51 modemden alt katta wifi performansı alamıyordum. Alt kata cat6 kablo çekip şimşek hasarlı Tdw9970v3 modemi access point yaptım. Sonrasında Tdw9970 modemin ssid’si ile asusu aynı yaparak kablolu mesh sistem yaptım. İki modemin de kablosuz modunu N yapıp frekansı 40mhz yaptım. Şuan evin her yerinde görseldeki performansı alıyorum ve mesh olduğu için alt kata inince wifi değiştirmek zorunda kalmıyorum. İki modem tek modem gibi davranıyor.

1 Beğeni

modem geldi daha ayar yapmadım snr0 da bağlantı koptu snr1 de ise 50mb olan hızım 70mb oldu kopma da yok çok iyiymiş be :smiley: modem mükemmel.

1 Beğeni

Elinde olsa - lere indiricek. Türkler onuda yapar :smiley:

Crcler , fecler : sa

hiç bişe olmuyor valla bekliyorum olsun diye :smiley: indirme yapıyorum bayadır sorun yok. tam gaz çekiyor. idm 9mb görüyor steam 8 küsür

İçerisi şampiyonlar ligi! :grinning:

Umarım olmaz, SNR değeriniz çok düşük.

1 Beğeni

5’e ayarladım öyle kalsın artık. ulaşılabilir 61xxx görünüyor ama 56xxx den alıyor neden böyle acaba

1 Beğeni

Hız yükseldikçe. Hız aralığı artar.

Benim 75 72 geliyor bazen bazen 70