Keenetic kullanıcıları

Wifi hız testi yapıp atarmısın

1 Beğeni

Benim görmek istediğim jitter ve loss kısmı. Paket kaybı yada kararsızlık varmı onu görmek istiyorum. Speedtest uygulaması ile yaparsanız daha iyi olacak
resim

1 Beğeni

Değerlerinde iyi paket kaybı da yok.
Modemi resetle tekrar dene.

Modemi resetlemekten düzgün calışmayı unuttu😁valla sagol da benim problem cözülecek gibi degil hersey iyi ama modemde kalıyo

1 Beğeni

Selamün Aleyküm
Keenetic’in hız sınırlama özelliğindeki sorunu ben de yaşadım.
Kısıtlama olmayan cihazlara da kısıtlama yapma sorunu vardı. Sonraki güncellemeler ile çözdüler.
Şuan ki sürümüm 3.4.12
Ek olarak Omni DSL kullanıyorsanız 2.4 GHz’de, çevrenizdeki 2.4GHz yayınlarından etkilenip hız düşmesi yaşayabilirsiniz.
Kablo ile bağlanıp hız denemesi yapabilir misiniz?

Aleyküm selam
Benim kablo kablosuz fark etmiyor hız hic 35 mbps gecmiyo attıgım görsel kablolu gece 3:10 felan 17 20 mb anca

Benim sürüm de aynı 3.4.12 malesef cözüm yok

Kardeş ben de Omini kullanıcısıyim geliştirici den Alpa ya geçtim gayet iyi benim ana sürüm de bende bazı sorunlar yaşamıştım çözdüm

1 Beğeni

Hızla alakalı mı seninki de

Evet 12 ANCAK alıyor idim 29 kadar çıktı ama WiFi de 2.4 ghz hızınız 25.30 arasında

Ben kablolu gecemiyorum 20 mbps telefonda aynı alıyo farklı modem de denedim

Merhaba arkadaşlar. Bende de hız düşüklüğü sorunu mevcut. Hat değerlerim çok iyi (71129 kbit/s - 8188 kbit/s) ama test yaptığımda sürekli pin 20 ve 6-7 download hızı çıkıyor. Sebep ne olabilir? Bu arada modemim Omni Dsl. Şimdiden çok teşekkürler.

selam
ommı dsl bende 1 yıl kadar kullandımdı…100 mbps hızda kabloluda sorun olmadı…ommı dsl modem wifi 2,4 ghz oldugu ıcın mobılde 2,4 ghz cogu cıhaxzlara 45 mbps gecmez genelde 5ghz destegı yok cunku
5 ghz olsun dıye cihazı satıp ust model aldım.
cıhazı kararlı yazlıma guncelleyın ,sonrasında fabrıka ayarlarına alıp sıfırdan kurulum yapıp deneyın.