Keenetic kullanıcıları

Benim sorunum hız modeme kadar geliyo ancak modemden kablo kablosuz fark etmiyo kafama birsey takıldı keenetic modemde isaretledigim yer 40 mb gecmiyo

Daha fazla göster kısmını da atabilir misiniz

Sız degerleri diyorsunuz benim degerlerde sıkıntım yok atayım

Hız testi yaptığınızda da 40 mbpsten yüksek çıkmıyor mu sonuç?

O anlık kullanılan hız

Aynen ben hız testi yapıyorum en boş zaman da 20 mb cıkıyo
Denemek icin evde ki butün cıhazlarla 4k video felan yaptım o en fazla 40 mb cıktı yükselmiyo

Kablolu speedtest sonucunuzu atar mısınız

Konuyla ilgili destek kaydı açtınız mı?

Açtım açtım bizlik problem yok tesisat olabilir denildi baktık orada da birsey yok ama modeme kadar gelen hız modemden sonra yok acaba modemde bilmedigim bi kısıtlama var mı diye sorayım dedim burada

Modemi fabrika ayarlarına sıfırladıysanız herhangi bir kısıtlama olmaması gerekir diye düşünüyorum

Sorun nerde o zaman fabrika ayarları nı da denedim 26 gün felan oldu internet bağlatalı bu modemi aldım 26 gündür denemedigim birsey kalmadı yada kaldı o yüzden alamıyorum hızı😔

Bilemiyorum dslam kilidi olabilir sizde de. Kayıtta dslam ile ilgili bir şey belirtmiş miydiniz?

Onu da burada yazdım 80 den sonra olur felan dendi 35 mb dslm olabilir mi

Dslam hakkında pek bilgim yok yardımcı olamayacağım maalesef.

1 Beğeni

@Murat042 keentic modemde şu hız sınırlama fonksiyonu nereden açılıyor kapanıyor bir yardımcı olabilir misin?

2 Beğeni

Öncelikle bende keenetic Omini dsl kullanıcısıyim hangi sürümü kullanıyorsunuz kısıtlama varmı bakın.

3.4.12 kullanıyorum
Ama geliştirici moduna da aldım degisen birsey olmadı sen hangi pakettesin ka mbps alıyon

Bu anlık çekilen verinin ölçümü. Oraya bakarak hız ölçümü yapılmaz.

1 Beğeni

Evet hız testi yapıyorum 20 mb cıkıyo ancak 4k video acıyorum 5 tane sekmeden test indirmeleri yapıyorum max 35 mb cıkıyo o anlık