Keenetic güncelleme sorunu

İyi akşamlar herkese bugün keeneticin son sürümünü yükledim snr margin ayarını değiştiremiyorum çakılı sanki. son güncelleme ile snr marjı 8.0a sabitlemisler. Bunu nasıl halletebiliriz önceki surumun dosyası olan var midir

Snr’yi kendin ayarlayabiliyorsun ama 8 dbden daha düşük değerlere alırsan internet kesintisi sorunları yaşayabilirsin.

1 Beğeni

Hocam 3.7 Alpha 1 benim cihazın kafayı yemesine sebep oldu. Sürümü downgrad de etmeme hatta ve hatta repairtool ile cihazı 3.4.12 ile onarmama rağmen halen o stabiliteyi yakalayabilmiş değilim. Cihaz kendi kendine yeniden başlıyor internet çok dalgalanıyor arayüzden atıyor ve bazen de ayarları kaydedemiyorum. Bir hafta öncesine kadar şeker gibi kullandığım cihaz şu an ■■■■■ oldu çıktı. Eski sürümlere şu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

Düzeltecekler ben raporlamıstım.

2 Beğeni

Gelmiş bile :smiley:

1 Beğeni

Edit:
Tmm düzelmiş gibi qos açıkken cpu kullanımı %50 de kalıyor.

1 Beğeni

3.7.1’de kronik sorun o, bende yaşadım. Geri önizleme sürümüne düşürdüm. Şuan bir sorun yok.

2 Beğeni

3.7 A2 de sorun yok gibi şuanda istersen geri update yapabilirsin. Ama kafam rahat olsun diyorsan 3.6.2 daha güzel.

2 Beğeni

3.7.2 de de snr 8 in altına inmiyor malesef

2 Beğeni

Seçenekler mevcut nasıl inmiyor ?

1 Beğeni

Hocam save alıp da bağlantı tanılamada değerler değişiyor mu kontrol edebilir misiniz?

1 Beğeni

Şuanda derse girenler var ikindiye doğru denerim.

2 Beğeni

Teşekkür ederim hocam

Edit: Alpha 2 sürümünde de SNR değişitirilemiyor. Ayrıyetten hız dalgalanmaları ve performans düşüklüğü de benim için bu sürümde çözüme kavuşturulamamış henüz.

1 Beğeni

Dosya yüklemek lazım o zaman @anon88843830 hocam teşekkürler deniyecegim.

Önizleme sürümü kullanıyorum ben. Bence en iyisi o.

Evet hocam bende ona geçtim dalgalanma çok fazla oldu çünkü