Keenetic Extra Dsl :)

Merhaba sayın yetkililer, bir müşteriniz olarak sizden bir istediğim var, forumda ki çoğu arkadaşlarimizinda isteyeceğini biliyorum.

Bu kısımda keenetic extra dsl’ i görmek istiyoruz :slight_smile:

3 Beğeni

Bizlerde çok istiyoruz ve bir çok TurkNet abonesinin buna sevineceğine de eminim.

2 Beğeni

TurkNet’in Zyxel’le olan anlaşması bitip stoklar eriyinceye kadar Keenetic WiFi6E’li modem routerları piyasaya sürmese iyi yahu :smiley:

2 Beğeni

Asus u68 versinler :sunglasses:

3 Beğeni

Siz istediğiniz modemi alamıyor musunuz?

Böyle daha uyguna geliyor, TurkNet toptan aldığı icin uygun fiyata veriyor, müşteri odaklı bir firma olduğu için, sadece kendim için açmadım konuyu durumu nakite el vermeyen taksitle almak isteyen arkadaşlar da olabilir.

1 Beğeni

Ben Keneetic extra dls kullanıyorum çok memnunum, bence keneetic modem herkes kullanmalı.

3 Beğeni

Hocam dediginiz modem 2.000₺ beni aşar bu :slight_smile: birde 2014 de çıkmış bu modem neden pahalı ki bu kadar anlamadım ilginç.

1 Beğeni

Cevabı basit, Asus 7 yıl önce çift işlemcili (internet ve wifi için ayrı işlemciler) broadcom chipsetli cihazı geleceği görerek yapmış. Fiyat konusunda daha Uygun fiyatlar ile anlaşabilirler sonuçta eski cihaz :grinning:

1 Beğeni

Asus a alternatif olacak bir cihaz daha var TP link archer ve 2800 https://www.epey.com/modem/tp-link-archer-vr2800.html gerçi 2100 e bile fit olabiliriz :grinning:

1 Beğeni

TP link archer vr 2800 bu modem çok iyi donanımı, tasarimi ama bunları satacağını düşünmüyorum türknetin pahalı cihazlar alım gücü açısından, dediginiz gibi uygun fiyatlara anlaşırlarsa olabilir.

444 TL lik cihaz da pahalı ona bakarsanız. Ama ileriye dönük cihazlar olmasını isteriz. Keenetic değil ama :grinning:

1 Beğeni

Hocam 2.000tl ne 444 tl ne :slight_smile: 2.000 tlden 4 tane modem alınıyor ve üstüne 224 tl artiyor :slight_smile:

2000 tl ye satmayacak herhalde TurkNet onu :wink:

1 Beğeni

Hocam en fazla 500 kağıt verebilirim modeme dediginiz gibi olur inşallah hayırlısı bakalım :slight_smile:

1 Beğeni

hangi modeline geçtiniz hocam bide modemi sattıysanız ne kadara sattınız acaba

Bu modem Gigafiber müşterilerine verilebiliir fakat bunun bide SFP modülü maliyeti var (ortalama 150tl). DSL kullanıcıları için dsl destekleyen model lazım.

2 Beğeni

Keenetic daha önce Zyxel adı altında satılıyordu.

Bu zyxel modeminden son iki aydır eziyet çekiyorum. Bugün extra dsl aldım zyxel’i bir an önce satmayı planlıyorum.

1 Beğeni

evet öyleymiş bende yeni öğrendim :slight_smile: