Keenetic Extra Dsl Modem Alma

Arkadaşlar bende yeni taşınacağım yerde TurkNet fiber (tt altyapısından) kullanıcam asus modemim var kendi modemimi kullanıcam. Bu telekomun verdiği modemi ailemin evine internet bağlattığımda kullanma şansım oluyor mu? Yoksa bu modem atıl mı kalıyor?

Ücretsiz veriliyor bazen o modemi beğen meyenler oluyor değişmek istiyorlar mac adresi yok diye içinde buna izin vermiyor

Mac adresi cihazın altında yazar onu da yeni aldığınız router’a klonlarsınız sıkıntı değil. Bütçenize uygun olan herhangi bir Router’ı alabilirsiniz. Keenetic Viva önerebilirim Extra DSL’den daha çok işinize yarayacaktır.

Tp link router lere de baka bilirsin illaki aynı marka olmak zorunda değil :slight_smile:

Mac adres değiştirmeye gerek yok. Ben kullanıyorum. Extra dsl değil viva giga yada ultra alcaksınız . Arkadaşlar yanlış yönlerdirmiş. Ftth sistemde vdsl modem almayın.

1 Beğeni

Kurulumu bu konu altında yaparsınız Önemli olan önceki modemden VLAN numaranızı öğrenmeniz.

1 Beğeni

Bu konularda bilgim sıfır en iyi verimi hangisinden alırım wifi üzerinden öyle pc oyun falan yok sadece telefondan kullanım küçük bir cihazla modem var türktelekomun verdigi internetim TurkNet fiber 100 mbps

Giga dan en iyi verim alırsın.

Ürün linki varmı paylaşabilirmisiniz