Keenetic Extra Dsl Bitswap ve Sra Özellikleri

TurkNet kullanan arkadaşlar modemde bu özellikleri kullanıyor musunuz? Anladığım kadarıyla hattın kopma yaşamaması ve daha stabil çalışması üzerine geliştirilmiş teknolojiler. Fakat TurkNet’in hem donanım hem yazılım olarak desteklemesi gerekiyor sanırım. Ben açık kapalı kullanmadım ve pek fark hissetmedim. Öneri de bulunabilecek var mı?

bsss

Herhangi birini ya da ikisini birden açtığımda hız düşüyor. Her ikisi de kapalı. Şu anda almam gereken hızın tamamını alabiliyorum. Bu özellikler, kararlı olmayan altyapılarda çalışmak için tasarlanmıştır. Benim altyapım sağlam olduğu için modemin ayarlama yapmasına gerek kalmıyor. Deneyerek görün. Hangisinde daha iyi hız alıyorsanız o ayarlarda kullanın. Hem en yüksek hızı hem de varolan hızı ölçün.

Merhabalar, eğer hâlâ buralardaysanız acaba hat değerleriniz nelerdir de bu ayarları kapattınız. Açıkçası benim SNR 8-12 arasında takılı hat zayıflaması değerim iyi yani hattımda fazla kopma olmuyor ben bu yüzden ikisini de kapatıp denediğimde açıkçası açıkken d

T50B modemde SRA ve Bitswapı kapattım hatta bir farklılık olmadı şu anlık. Sinyal zayıflamam 4.2 db

Ayarlar bu şekilde olmalıdır.

Merhaba, güncel olarak bu şekilde hat ayarlarım. Herhangi bir kopma kesilme, ping yaşamıyorum.

3 Beğeni