Kazı çalışmasında kabloları kopardılar

Dün kazı çalışmasında internet kablosunu kopardıklarını gördüm evime giden kablolar kopmuş aşağı inip sorduğumda türk telekomu arayın onlar hemen gelir yapar dediler teknik destek talebini açtım türk telekom ihbar hattı olmak üzere şikayetlerimi ilettim henüz bi geri dönüş olmadı TurkNet destekte fotoğraf yükleyemedim telefondan buraya atmak istedim ayın 2 sine kadar diyorlar işim bilgisayardan olmasa bu kadar uğraşmazdım ciddi bir mağduriyet söz konusu

@EFG müsait olduğunuzda bakma şansınız varmı

Saçmalığa bak kendileri koparıyor arayın yaptırın diyor. Keşke yetkim olsa da tekmeyi bassam daha neler göreceğiz…

1 Beğeni

hocam sorma sabah bi uyandım bu cahil insanlarla uğraştım bana dedikleri şey de bizim yetkimiz yok sizin yaptırmanız gerek diyorlar

1 Beğeni

Bu kablolar üzerinden hizmet alan sadece siz değilsinizdir. Siz normal şekilde online işlem merkezi üzerinden dsl ışığı yanmıyor şeklinde kayıt oluşturun. Ekstra olarak TT destek hesabına Twitter üzerinden fotoğraf ve kazıyı yapan şirketi tarih bilgisini iletin. Hızlı bir şekilde aksiyon alınacaktır. Bölgede ki kablo ekibinin durumuna göre onarım yapılacaktır. Şu aşamada beklemekten başka yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Umarım onarım işlemleri kısa sürede tamamlanır :pray:

2 Beğeni

kayıt açtım yarın öğlene kadar süre verdiler. eğer olurda uzatılırsa twitter destek veya diğer talepler için yardımcı olurmusunuz

1 Beğeni

Destek kaydınız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Yapılmaz ise tekrar buradan yazabilirsiniz.

1 Beğeni

tamamdır teşekkür ederim yarın 14.00 a kadar çözülecektir bilgisi verildi yapılmazsa buradan size iletirim teşekkürler tekrardan

1 Beğeni

belirtilen saatte turk telekom gelmedi anasayfamda saatin geçmiş olmasına rağmen güncelleme olmadı sabah saatlerinden bu yana destek kaydında bilgilendirme yapılmadı. destek numarası 49281128 isterseniz ana sayfamda bulunan devre numarasını da iletebilirim ilgilenirseniz çok memnun olurum

yemin ederim mahalleye arıza için ekiplerden gelen olmadı kazdıkları yeri toprakla kapatmışlardı açıp kablolara dokunan bile olmadı

1 Beğeni

Gece yapılmış olamaz mı?

1 Beğeni

hocam dsl ve internet ışığım yok hala

hocam çok haklısın adamın verdiği akıldan değil ama elimden gelen başka birşey yok adamla münakaşa ettim fakat adam belediye çalışanı olduğunu söyledi ben anlamam diyip çekti gitti sabah 7 de kazı yapmasalardı belki görüp engel olabilirdim

kazıyı yaptıktan sonra elektrik kablolarını çektiler toprakla kapattılar hatları toprak altına aldıktan sonra betonla kapatırlar sanırım umarım bu süre zarfında sorunu düzeltirler hocam bide sorum olucak mecburen ek yapmak zorundalar hızı etkiler mi kopma vs yaşarmıyım

umarım öyle olur tekrardan yardım ve düşünceleriniz için teşekkür ederim

Klasik telekom işte yani hiçbir şekilde çözüm odaklı çalışmıyor yani bu kadar arıza konusunda da TurkNet in elinde yaptırım uygulama yetkisi olmasına rağmen neyi bekliyor onuda anlamıyorum.

1 Beğeni

hocam bilmiyorum buraya beton atıldıktan sonra bu adamlar çözeceği varsa da çözmez

DSL ışığı yanmıyor arızası iletilmiş Telekom a bir şekilde o DSL sinyalini getirecekler. Yarın olmasını bekleyelim beraber. Öğleden sonraya kadar Bir gelişme olmaz ise tekrar bilgi verin.

2 Beğeni

tamamdır teşekkür ederim bilgilendirme yaparım

1 Beğeni

Aslında söylemeyin siz yerini belki bulamayınca bakır kablo yerine fiber kablo çekerler :smiley:

2 Beğeni