Kayıt sözlesmesi

merhaba ben interneti bağlattım ama sözlesmemin maili gelmemiş bir türlü kargoyla gönderremedim o yüzden lütfen sözleşmem gönderilsin imzalayayım

Gülcan Hanım, Merhaba TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’e giriş yapıp mail adresinize bakar mısınız doğru adres yazılmış mı ?

Hesabım > kişisel bilgilerim adımlarını izleyerek bakabilirsiniz.

evet doğru mailim. ama bulamıyorum maillerde yok. bu yüzden tekrar gönderilmesini taleb ediyorum

Hocam merhaba onile işlemlere giriş yapın. Orda ilk girdiğinizde belgelerinizi göndermenizi bekliyoruz yazan yerden indiriliyor diye biliyorum denermisiniz ?

Gülcan Hanım, TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’den aktivasyon menüsüne girdiğiniz zaman belgeleri indirmeniz için tıklanabilir bir yazı gelmesi lazım önünüze. Oradan da indirme yapabilirsiniz gerekli evrakları.

Örnek Resim

benmi anlatamıyorum acaba heryere baktım ki telefonlada ulasamayınca TurkNet 'e en son buraya yazdım. yok belge kac kere baktıysam online işlemlere de bulamıyorum. benim için sorun değil belge göndermemek ama ileride bi sıkıntı çıkarsa diye sorma gereği hissettim…

Gülcan Hanım, bu sinirinizin hedef noktası ben degilim. Size yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir çözüm bulamadıysanız, o zaman sisteme kayıtlı olmayan bir numara üzerinden TurkNet’i arayıp yeni kayıt yaptırır gibi müşteri temsilcisi ne bağlanacaksiniz. Tekrar mail isteyeceksiniz. Telefonu kapatmadan da kontrol edeceksiniz mail adresinizi. Bu şekilde sorununuz çözülür.

Gül hanım onile işlemler e ilk giriş yaptığınızda karşınıza gelen ekranı atarmısınız?

Mail spam klasörüne bakabilir misiniz?

Şu an hizmet alıyor musunuz? TurkNet kurulum ekipleri geldi mi? Online işlem merkezi üzerinden kimlik bilgilerinizi yüklediniz mi?

Evet hizmet alıyorum kimlik fotokobiside yüklendi yani bunlar tamam sorun yok ama imzalamam gereken kargoyla göndermem gereken belgeyi(sözleşme sanirim) bulamadım ve gönderemedim henüz. Bir sıkıntı olurmu?

abone veya müşteri numaranızı iletir misiniz?