Kampanyamı değiştirmek istiyorum

[Müşteri No Gizlendi] numaralı müşteri 33179189 numaralı destek kaydı oluşturdum yaklaşı 4 gündür vdsl geçiş yapmaya çalışıyorum olmuyor alt yapı müsait online menüsünde yapıyorum olmuyor hizmete devam eden çalışma var diyor!aşağıya attığım resimdeki gibi hata mesajı alıyorum !!

Merhaba, vdsl geçiş tamamlandıktan sonra paket değiştirebilirsiniz şuan da değiştirmeniz mümkün görünmüyor.

Adsl 16 mgbit kullanıyorum vdsl hiç geçmedim alt yapı geldi 52 mgbt kadar destekliyor ama online işlem menüsünden bu hatayı alıyorum

Ev telefonu numaranız ya da hali hazırda açık bir kayıt var mı?

Ev telefonum yok 33179189 numaralı destek kaydım var geri dönüş olmadı

Merhaba, hangi pakete geçmek istiyorsunuz 50 mi?

35 mgbit pakete geçmek istiyorum

Destek kaydını ne zaman oluşturdunuz ve cevap geldi mi?

Açılış Tarihi

08.05.2020 23:01:25 Merhaba Emrah bey ben Elif Y: iletmiş olduğunuz talebinizi inceledim . Sizin için oluşturmuş olduğum 33179189 numaralı detsek kaydında işlemleriniz devam ediyor . Konuyla ilgili ekiplerimiz gerekli incelemeyi sağlayacaklardır. Şu aşamada yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmuyor. Salgın ve yoğunluk nedeni ile ekiplerimizin geç geri dönüş sağlamalarından dolayı üzgün olduğumu iletmek isterim. İyi günler dilerim.

Merhaba ilgili birime ilettim bir kontrol etsinler. Size buradan dönüş sağlıyacağım.

Çok sağ olun teşekürler

Halen geri dönüş olmadı son durum hakkında bilgi varmı???

1 Beğeni