Kablosuz bağlantı hızım düşük ☹️

Merhabalar, Zyxel VMG3625-T50B kullanıyorum ve modeme wifi ile bağlandığımda aldığım hız 40-80 mbps olarak görünüyor diğer odalara dağıtmak ve bilgisayar da kullanmak içinde Mi Wifi Range Extender Ac1200 aldık bunlarda da hız 5-10 mbps olarak gelmektedir ve aşırı derecede yavaş olmaktadır nasıl bir ayar yapılması gerekmektedir Ağustostan beri TurkNet kullanıyorum ve hiçte memnun kalamıyorum saha ekipleri geliyor hat değerleri gayet yüksek seviye kullanıma gelince düşük performans

Selamlar @BlackFireTail, iki gündür hizmetinizin kopmadığını ve 88 mbps download, 8.2 mbps upload ile buluştuğunu görüyorum. Bu durumda sorun kullandığınız cihazlarda olabilir. Farklı bir dağıtıcı & modem ile deneme şansınız var ise sorunu tespit edebilirsiniz. Cihaz ve ayarları konusunda değerli moderatörlerimiz ve üyelerimiz yardımcı olacaktır :raising_hand_man: @moderators @tnetwork

Cat6 Keystoneler olmadığı için duvardan gelen cat6 kablosu ile cat5e kablosunu direk birbirine bağladım bilgisayar da aldığım internet performansı yükseldi gençleştim resmen :grin: