İzmir Fiber Altyapı Talebi

Müstakil evde oturuyorum, uzun yıllardır ADSL kullanıyorum. Evime kadar TurkNet Fiber getirilmesini talep ediyorum. Mahallemizdeki diğer internet kullanıcıları da yıllardır berbat bir ADSL hizmeti alıyor. Kopmalar, arızalar olmak üzere bir çok sorunla mücadele ediyoruz. Eğer böyle bir hizmeti mahallemize sunarsanız birçok internet kullanıcısının sorununu çözersiniz.

İzmir/Urla Torasan Mahallesi 601. Sokak

İletişim için mail: onur@crewmedya.com

TurkNet artık TT fiberi üzerinden de hizmet verebiliyor. Ulusal altyapı sağlayıcısı Türk Telekom’a da iletin talebinizi.

Zamanla gelişmesini umuyoruz şuan için çok az yerde YAPA altyapısı var.Hızınız ve altyapınız kötüyse cimerden veya TT a talep açmalısınız

@Balanced Kardeşim öncelikle burada direk bu konu ile ilgilenecek yetkili kimse yok. Genelde kullanıcı topluluğu. TurkNet GigaFiber genellikle sitelerde toplu dilekçe ile mümkün olabiliyor. Onun dışında biraz zor. GigaFiber hizmeti verdiği alanlara bu link üzerinden bakabilirsin.

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi | DonanımHaber Forum

Bir diğer konu ise TürkTelekom’un fiber hizmeti. Genellikle ADSL ve VDSL hizmetinin mevcutta olduğu bölgelere sağlamıyor. Öncelik onlar için hiç olmayan yerler.
Fakat ADSL günümüz için gerçekten çok kötü. Bölge olarak ADSL ağırlıklı bir bölge ise; her ne kadar kendi yatırım politikaları çerçevesinde hareket etseler de dilekçe toplanıp TT müdürlüğüne gidip başvuru yapılaiblir. Aynı zamanda BTK ve Cimer kanalları da tüketilebilir. Bunlar sonrasında en azından durumun ne olduğu anlaşılır. Umarım bir an önce Fiber hızına kavuşursunuz.